16.kolo Pohořelice - FK Znojmo ml.žáci 2:1 ( 1:0)

Gól: Šereda

Dne 22.4.2017 se konalo další kolo krajské soutěže.Tentokrát jsme se utkali s týmem Pohořelic na jejich hřišti.

Kulík,Rybníček,Gazcio,Mareček,Balada,Procházka,Lichevník,Šereda,Vizingr,Zezula,Šimek,Veselý, Dvořák,Prycl.

Hned před začátkem zápasu jsme si v kabině řekli pokyny jak máme ke hře přistupovat.Hráli jsme převážně na polovině soupeře ale nedokázali jsme vsítil jediný gól.Pak přišla veliká chyba v obraně kdy náš obránce špatně odehrál míč na našeho brankáře a soupeř už neměl moc práce dát nám gól.První poločas jsme prohrávali 0:1.Do druhého poločasu jsme se herně o trošku zvedli ,opět se hrálo na jedné polovině,ale na hráčích nebyla vidět žádná bojovnost a chuť dostat soupeře do tlaku. V obraném pásmu jsme moc chybovali a dostali tak další gól. V poslední minutě jsme nakonec přeci jen gól dali, ale bylo už pozdě na další šanci. Dnes jsme velice zklamaní z naší hry,hráči vůbec nebojovali,jako by je hra nebavila. Pochválit ale musíme dva nejmladší hráče Vojtu Vizingra a Filipa Prycla, kteří dnes jediní bojovali naplno.Výborně dnes také odehrál i kapitán Martin Veselý. Bohužel se opakovala hra jako z minulého kola,kdy někteří hráči jsou ke hře nezodpovědní a nehrají tak jak by měli.

Trenéři Kučma Pavel,David Balada,vedoucí týmu Jiřina Veselá.