21.kolo Tatran Kohoutovice B - FK Znojmo ml.žáci 1:1 (0:0)

Gól: Bernát

V sobotu zajížděli mladší žáci na další utkání do Kouhoutovic.Tentokrát nás čekal vyrovnaný soupeř.

Sestava a hodnocení utkání

Kulík,Rybníček-Gazcio,Texlová,Balada,Procházka,Lichevník,Šereda,Šimek,Veselý,Vojtěch,Bernát,Dvořák.

Dnešní zápas byl od začátku velice kvalitní.Hráči si v prvním poločase vytvořili několik šancí ale ani jednou gól nepadl. Dnes nás všichni moc překvapili svoji dravostí a chutí do hry. I když poločas skončil bez gólů,do druhé poloviny se kluci a Nela dlouho drželi na stejné vlně. Po výborné akci konečně zakončil Maty Bernát a vedli jsme 1:0.Soupeř se ,ale nevzdával a bojoval,někdy až moc hrubě. Bylo vidět několik faulů,které rozhodčí nepískal.Po chybě už jsme nechali projít soupeře až k bráně a stav byl vyrovnán na 1:1.Do konce druhého poločasu až hráči stav skvěle uhlídali . Dnes jsme vybojovali cenný bod za remízu.Výborně dnes po celý zápas bez střídání odmakal Robert Šimek ,který dnes zaslouží velikou pochvalu.V záloze výborně makali i David Šereda a Martin Veselý. Dnes chválíme všechny za bojovnost a doufáme že si ji udržíme i do dalších zápasů.Dnes s námi hrála i Nela Texlová která stejně jako Martin Veselý hrála i za starší žáky.Dnes Nela odehrála výborné zápasy a za to patří velká pochvala.

Rodičům děkujeme za hlasité fandění !!!!

Trenéři:Pavel Kučma,David Balada,vedoucí týmu Jiřina Veselá