23.kolo FK Znojmo B – Hostim 1:3 (0:1)

Góly - 47' Balík - 16' 51' 91'

Rehberger M. - Dobeš(68' Servít E.) Paseka Bálka(77' Pěnkava st.) Pavlík(75' Kalina) Samek J. Černý Pěnkava ml. Balík Kubále(64' Železný M.) Németh(64' Bohdálek)

Tomáš Pěnkava

Tak jak jsme v minulém zápase hráli dobře dozadu,tak dnes se nám to tak nedařilo.Na druhou stranu jsme si vytvořili dost šancí na to,aby nás to nemuselo mrzet.Hlavně v první půli mělo být rozhodnuto o výsledku tohoto utkání.Druhý poločas jsme začali dobře,srovnali jsme skóre a vypadalo to na obrat.Jenže za chvíli jsme opět hloupě chybovali a soupeř šel do vedení.V 69' minutě jsme kopali penaltu a bohužel jsme ji nedali.I potom jsme se snažili o vyrovnání,ale dnes to tam prostě nepadalo.V samotném závěru přišla další hrubka a tak jsme na jaře podruhé doma bez bodu.