6.kolo FK Znojmo C - Grešlovo Mýto 4:1 ( 1:0)

Goly: Dalda, Gavoš, Miloš Řiháček, Kodl.

Mara Reh.-Jeńa,Kadla,Truhlik,Bendik-Dalda,Rohák,Čáp,Lupen-Pěna,Gavoš.

Náhradníci:Karlos,Kodl,Venca Hol.Dejv,Miloš Řiháček.

Očima trenéra:Soupeř přijel oproti minule v jiné sestavě posílen o hráče,kteří v létě přestoupili ze Slatiny a Štítar B. My jsme vstoupili do utkání opět vlažně.Vázla kombinace.Chybovali jsme v rozehrávce a nedostali se do tempa. Překvapil Lupen,,který se z postu levého záložníka dostal do tří šancí.Nejdříve trefil hlavičkou pouze břevno,pak levačkou vyprášil rukavice brankáře hostí a nakonec z malého vápna minul těsně branku.Nakonec jsme se gólu přece jen dočkali. Pěna z levé strany nacentroval do vápna a Dalda přímo z voleje nádherně skóroval 1:0.Do druhého poločasu jsme vystřídali hned tři hráče..Na 2:0 zvýšil Gavoš hlavou po centru Pěny.Za tohoto stavu jsme udělali obrovskou chybu v obraně a oba soupeřovi útočníci postupovali sami na Maru.Ten naštěstí výbornými zákroky podržel náš mančaft.O naší třetí branku se zasloužil Miloš Řiháček svým důrazem v soupeřově šestnáctce. Dva góly měl na hlavě Dalda.Pokaždé však minul branku.Po chybě Čápa hosté snížili na 3:1.Poslední slovo však měl Kodlik,který usměrnil Čápův centr hlavou do branky hostí.4:1.

Řekli po utkání:

Lupen:Poslední zápasy hraji pod obrovským tlakem. Každý spoluhráč(hlavně Kadla)ode mne očekává,že dám gól a ono pořád nic. Dnes jsem však byl hodně blízko tomuto okamžiku.

Pěna:Utkání mělo pekelné tempo.Až do dneška(úterý)jsem měl svalovou horečku.Štěstí,že je manželka zdravotní sestra jinak nevím jak by to dopadlo.

Latas:Dnes jsem vynechal zápas schválně,protože šetřím síly na příští zápas do Konic.

Trenér Sam:Dnes jsme sice vyhráli,ale pokud podáme stejný výkon v derby v Konicích tak nemáme šanci uspět.