18.kolo FK Znojmo A dorost - Vojkovice 8:3 (5:2)

Gól – Balík 5x, Wrana, Škubal, Železný,

Sestava : Čech - Novotný,Servit E.,Rehberger,Lehocký,Servit Š.,Neumann,Škubal,Balík,Havliš,Wrana.
Náhradníci : Železný,Trochta,Kolařík,Ondra,Vystrčil.

Řekli po utkaní trenéři : Železný, Kalina

K tomuto zápasu jsme nastoupili bez několika hráčů, kteří normálně bývají v základní sestavě. Kluci ale ukázali hlavně ti mladí, že fotbal hrát umí. Zápas pro nás začal velmi dobře. Vedli jsme 1:0 gólem Marka Balíka. Potom jsme ale neproměnili několik šancí a soupeř toho využil a vstřelil nám dva rychlé góly v rozmezí 5 minut. Naše mužstvo ale nepoložilo a ještě do poločasu byl výsledek 5:2 v náš prospěch. Dva goly ještě přidal Mara Balík a po jednom se trefili Michal Wrana a Ota Škubal. Druhý poločas se zápas s naší strany v pohodě dohrál, kontrolovali jsme výsledek a navíc jsme ještě přidali ještě 3 góly. Dvakrát se trefil ještě Mara Balík a poslední gol dal Milan Železný, když v samostatnem nájezdu na brankaře hostů Mára nahrál Milanovi před prázdnou bránu - krasná fotbalová akce.
Naším jednoznačně nejlepším hráčem byl Marek Balík, který vstřelil 5 gólů a na dva nahrál.

Díky patří naším klukům, kteří odrehráli zápas v Přiměticích ( prohra 2:3 ) a dojeli na zápas s Vojkovicemi.

Program tohoto týdne Pondělí - Čtvrtek trénink v 17:00
Sobota - FK Znojmo A - Moravský Krumlov v 13:45
Sobota - FK Znojmo B - Hostěradice v 16:00