Dohrávka 1.kolo Únanov - FK Znojmo dorost B 1 : 4 (0:4)

Góly : 89' Málek - 3' Procházka , 19', 41' Balík , 39' Wrana .

Prycl - Vopravil - Servít Š. - Ondruš - Trochta - Ondra - Koňařík - Kolařík - Železný M. -Procházka - Balík - Wrana - Morkus - Herman - Lustig - Vystrčil - Lichevník J.

Řekli po utkání trenéři ONDRA Daniel a ŽELEZNÝ Milan .

V pátek 6.10.2017 jsme dohrávali odložený zápas v Únanově .

Do tohoto utkání jsme pozvali na zkoušku hráče ze starších žáků jmenovitě Adam Lustig , Václav Morkus a Josef Lichevník ( Chosé) tito hráči se nám v tomto utkání velice osvědčili jak aktivní tak i důraznou hrou a do našeho mužstva velice dobře zapadli. Touto cestou bychom rádi těmto hráčům poděkovali za platnou účast při které se nemalou mírou zasloužili k zisku tří bodů. Děkujme borci ,budeme se těšit na další spolupráci.

Toto utkání bylo odehráno v dosti veliké pohodě pro většinu hráčů , vypadalo to jako by to bylo tréninkové utkání ve kterém jsme si zkoušeli určité herní variace. Všechny branky jsme nastříleli v prvním poločase a soupeře jsme téměř nepustili do žádné vážné šance. Druhá půlka se odehrála podobném tempu akorát s tím rozdílem ,že jsme už žádnou branku soupeři nevstřelili , naopak soupeř dokázal z rohového kopu v poslední minutě skórovat .