8.kolo FK Znojmo dorost B - Únanov 14 : 2 ( 4:1)

Góly : 10' , 76' Wrana , 14' , 37' , 62' , 78' , 84' Balík , 35' , 53' Škubal , 55' , 63' Koňařík , 65' Trochta , 70', 73' Kolařík - 22' , 90' p. Zvěřina .

Žluté karty : 81' Škubal - 86' Lukáš .

Prycl - Vopravil - Hega - Ondruš - Trochta - Ondra - Koňařík - Svitok - Kolařík - Železný M. - Škubal - Balík - Wrana - Herman - Lichevník J. ( Chosé ) - Vystrčil Š.

Řekli po utkání trenéři ONDRA Daniel a ŽELEZNÝ Milan .

V rozmezí jednoho týdne jsme se střetli z naším soupeřem z Únanova již po druhé ,tentokrát na našem hřišti v Oblekovicích . Předešlé utkání skončilo 4 : 1 v náš prospěch.

Dnešní utkání naši borci odehráli ve značné pohodě stejně jako v předešlém utkání v Únanově. Kluci odehráli výborný zápas ve kterém předváděli líbivou hru na kterou se bylo radost dívat. Nám trenérům na lavičce to dělalo jen radost ,když jsme toto utkání mohli sledovat v naprostém klidu a klukům na hřišti jsme mohli fandit a přát jim ,aby si tuto pohodovou hru co nejvíce užívali . Za toto výborně odehrané a střelecky zužitkované utkání bychom chtěli poděkovat a pochválit celé mužstvo a popřát mnoho dalších úspěchů v následujících zápasech . Díky borci !

Plán týdne : trénink - Pondělí - Čtvrtek v 17:00 hod.

Sobota 21.10.2017 - Mikulov - FK Znojmo A ve 14:30 hod.

Neděle 22.10.2017 - Tasovice/Hrádek - FK Znojmo B ve 14:30 hod.

Odjezdy a nominace budou upřesněny ve čtvrtek na tréninku .