2.kolo SK Šlapanice - FK Znojmo st.žáci 3:6 (1:2)

Góly: Peřinka Martin 2, Morkus Václav,Pintera Kryštof,Petrů Adam,Lustig Adam,

Sestava a hodnocení:

Kučma K.,Prycl M.,Lichevník J.,Lustig,Čopf,Morkus,Pintera,Peřinka,Fukal,Texlová,Petrů,Gazcio,Vojtěch,
Rytíř O.,Hellinger J.,Janda,

Na dnešní zápas jsme zajížděli do Šlapanic , kde jsme odehráli zajimavé utkání. Hned v úvodu zápasu jsme soupeře zatlačili a připravili několik šancí, soupeř však šel do vedení, neboť na rozdíl od nás šanci proměnil. V 13. minutě utkání rozhodčí nařídil v náš prospěch přímý kop, ke kterému se postavil Martin Peřinka a chytrou přízemní střelou k tyči vyrovnal. Do poločasu jsme předvedli mnoho pohledných akcí , které po gólu přímo volali, ujal se však až rychlý únik Vaclava Morkuse po výkopu brankáře Kamila Kučmy,poločas tedy vyzněl v náš prospěch jen 2:1. Po přestávce soupeř hned po rozehře vyrovnal. Klukům chvíli trvalo než zvedli hlavu. V 51. minutě Adam Petrů svým důrazem v pokutovém uzemí poslal tým do vedení. Hra byla dále vyrovnaná, po chybě v naší obraně soupeř znovu vyrovnal. Kluci se nevzdali a dál zkoušeli zápas otočit na svoji stranu, což se podařilo v 60. minutě zásluhou Kryštofa Pintery. Poté přidali v závěru po brance Martin Peřinka a Adam Lustig. Celkový pohled na utkání je příznivý , jako trenéři jsme rádi , že si opět hráči vytvořily mnoho brankových příležitostí, obrana se již více zapojovala do hry (samo že je pořád co zlepšovat). Když se nám podaří odstranit některé hluché pasáže zápasu, no soupeři těšte se. Na závěr bychom chtěli pochválit hráče , kteří se do hry dostali až v průběhu utkání a odvedli pro tým maximum , výborné střídání předvedl Martin Fukal, kdy nepokazil jediný míč, a k tomu přidal gólovou nahrávku !

Trenéři: Rytíř H.,Kučma P.,