5.kolo FK Znojmo st.žáci - SK Vojkovice 7:4 (4:1)

Góly: Peřinka 2,Petrů 2,Morkus,Šereda,Duhajská,

Kučma K., Lichevník J., Texlová N.,Duhajská V.,Rytíř O.,Hellinger J.,Peřinka M., Pintera K., Lustig A., Čopf J.,Morkus V.,Gazcio D., Šereda D.,Petrů A.,Vojtěch V.,Janda L.,Prycl M.,

Dnes jsme dohrávali 4.kolo soutěže z minulého týdne z důvodu soupeře (mnoho nemocných hráčů). Podle postavení v tabulce to měl být pohodový zápas. Začali jsme výborně a doslova to vypadalo jak na střelnici, šance střídala šanci a góly na sebe nenechali dlouho čekat postupně se v 3. minutě trefil Morkus V., v 6.minutě Šereda D., v 19. minutě Peřinka M., a v 30. minutě Petrů A., když vše nasvědčovalo tomu ,že konečně uhrajeme poločas na nulu ,soupeř snížil v 34. minutě na 4:1 . Po změně stran soupeř povzbuzen brankou přidal, mi jsme začali být nepřesní,nedůrazní každý chtěl směrem dopředu , ale vracet hm to né !!!!. Vždy když jsme vstřelili gól soupeř rychle odpověděl. To by se nám stávat nemělo. Měli jsme štěstí ,že bylo nahráno z první půle. Branky za druhý poločas vstřelili v 40. minutě Peřinka M., v 55. minutě proměnila Duhajská V. pokutový kop, a v 63. minutě střelecky zakončil Petrů A. Přes výhru nemůžeme být dnes s výkonem týmu od 30. minuty spokojeni. Sami hráči vědí ,že to nebylo dobré a po zápase si nedali pověstný vítězný pokřik.

Trenéři: Rytíř H., Kučma P.,