Mladší přípravka ovládla turnaj v Brně na Vinohradech

V sobotu 11.11.2017 se náš tým mladší přípravky zúčastnil halového turnaje v Brně - Vinohradech.

Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů a hrálo se systémem 4 + 1. Hrací čas byl 1 x 18 minut.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava

Ludvík Matyáš - Drozd Lukáš, Varga Patrik, Vyroubal Adam, Marečková Denisa, Chaloupka Dominik, Vašíček Nicolas, Železný David, Veselá Jana.

FK Znojmo - Sokol Lanžhot - 4:1   Góly: Vašíček 2, Železný, Veselá.

FK Znojmo - SK Žebětín - 10:0    Góly: Chaloupka 4, Vašíček 3, Železný, Veselá, Varga.

FK Znojmo - AFK Tišnov - 7:0       Góly: Vašíček 3, Veselá 2, Vyroubal, Varga.

FK Znojmo - TJ MCV Brno - 9:2    Góly: Vašíček 3, Varga 2, Vyroubal 2, Veselá, Chaloupka.

FK Znojmo - FC Dosta Bystrc - 3:2   Góly: Vašíček, Železný, Drozd.

První letošní halový turnaj nás zastihl v dobrém rozpoložení i formě. V prvním utkání chvíli trvalo než jsme se dokázali prosadit, ale po prvním vstřeleném góle jsme rozjeli těžko zastavitelnou mašinu a turnajem prošli bez ztráty bodu a s pouhými 5ti obdrženými brankami, což byla zásluha celého týmu, který se výborně doplňoval. Náš brankostroj se zastavil až v posledním zápase, kdy jsme sice měli hru pod kontrolou, ale nedařilo se nám více skórovat. Během celého turnaje jsme předvedli několik velmi pěkných kombinací, což svým potleskem ocenilo i přihlížející publikum. Nejužitečnějším hráčem našeho týmu byl vyhlášen Niky Vašíček ( střelec 12ti branek ). Odměnou pro hráče za předvedený výkon byly i krásné medaile.

Poděkování patří rodičům za povzbuzování při zápasech a dopravu hráčů.

Trenér Leoš Ludvík