2. kolo zimní halové ligy mladších přípravek v Brně

V sobotu 6.1.2018 proběhlo v Brně, v tělocvičně Lokomotivy Brno další kolo zimní halové ligy mladších přípravek.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava

Ludvík Matyáš - Železná Natálie, Varga Patrik, Vyroubal Adam, Marečková Denisa, Chaloupka Dominik, Vašíček Nicolas, Železný David, Veselá Jana.

FK Znojmo - Střelice - 5:0    Góly: Vašíček 3, Železný, Chaloupka.

FK Znojmo - LOKO žlutá - 4:2 Góly: Vašíček 2,Veselá 2.

FK Znojmo - Obřany - 10:0  Góly: Chaloupka 3, Železná 2, Železný 2,Veselá, Vyroubal, Vašíček.

Po měsíční tréninkové přestávce jsme do pokračování zimní halové ligy vlétli jako uragán. Všechny tři zápasy jsme odehráli dobře. Ve všech zápasech jsme měli herní převahu a soupeře zamykali před jejich bránou. Když už se soupeř z tlaku vymanil a zaútočil, tak nás podržel v bráně Maty. Dnes se kromě Adama prosadili výhradně útočníci. Ale i ostatní obránci odvedli velmi dobrou práci. Deniska výborně pozičně zahrála vzadu s Natálkou, která se na poslední zápas posunula do útoku a dvakrát skórovala. Patrik si dnes ubránil svoje, dobře podporoval útok, ale trošku mu to dnes vázlo s rozehrávkou. Adam několikrát dobře rozjel útočnou akci a svojí rychlostí platil na soupeřovi hráče. Útočná dvojice Niky a Dava si odehráli svůj standard. Měli pěkné kombinace, ale také zbytečné ztráty, kdy to chtělo si několikrát raději pomoct přihrávkou než-li individuálně. Janča bojovala důrazně v útočném pásmu a svojí hrou připravila několik dobrých gólovek pro Domču, na kterém byl tréninkový výpadek trochu vidět, ale jako rozený střelec zakončovatel nezklamal.

Trenér Leoš Ludvík