10.Kolo OP Starších přípravek

V neděli 10.6.2018 odehráli i děvčata z FK ZNOJMO svoje poslední kolo okresního přeboru starších přípravek.Děvčata hráli doma proti týmu Mor.Krumlov a Jevišovice/Mikulovice.

Sestava,výsledky,hodnocení turnaje a celkové hodnocení jarní části

Sestava: Lavingrová,Šinoglová-Tisoňová,Košická,Kapaňová,Sáblíková,Čaňková Petra,Urbánková,Železná,Veselá,Marečková,Čechová,Čaňková Kristýna,Žiačková.

FK ZNOJMO DÍVKY - MORAVSKÝ KRUMLOV 0:13 (0:8)

První zápas se nám vůbec nepovedl,hráli jsme proti silnému týmu z Krumlova,kde nás kluci přehrávali.Holky ale určitě nezůstali stát ,ale bojovali až do konce,i za nepříznivé stavu.

Několik šancí jsme si sice vytvořily ale nedokázali jsme zakončovat.

I tak holky předvedli svojí bojovnost a chuť do hry.

FK ZNOJMO DÍVKY - JEVIŠOVICE/MIKULOVICE 2:2 ( 1:2)

Góly: Sáblíková 2

Druhý zápas byl už úplně jiný,holky předváděli pěkné fotbalové akce.první branku vstřelila Barča Sáblíková.Branky které jsme obrdžely byli po chybách v obraně,jinak jsme měli více šancí, ale štěstí v zakončení nám tentokrát chybělo.Největší smůlu měla naše střelkyně Janča Veselá,která šla několikrát sama do gólové šance ,ale neproměnila je.Nakonec ale přeci jen skóre srovnala pěknou střelou opět Bára Sáblíková. Vybojovaly jsme zaslouženou remízu .

I když jsme zahájily sezónu jako úplní nováčci a hned vkročily do Okresního přeboru,kde jsme se utkaly se silnými soupeři,holky předvedly svoje kvalitní výkony a skončily na pěkném 10.Místě. Dokázala, že nejsou žádná holčičí ořezávatka,ale bojovnice a výborné fotbalistky.

Začátky byli pro ně o to těžší,že se začali sehrávat v takovéto soutěži,ale zvládli to se ctí a určitě nás to posunulo zase o kus dál.Všechny si zaslouží velikou pochvalu za celou sezónu.Dokázali nastřílet 77 branek.

Teď nás čekají dva turnaje jeden v Dobšicích a druhý větší MiRaVa Cup v Ratíškovicích.

Těšíme se na další sezónu a na další úspěchy děvčat z týmu FK ZNOJMO DÍVKY.

Chtěli bychom poděkovat panu Berkovi za to že nám pomohl vytvořit první dívčí tým ve Znojmě,že nám nechal udělat krásné dresy, ve kterých reprezentujeme náš klub a hlavně za podporu v soutěži.Věříme že mu budou děvčata dělat i nadále radost.Mockrát děkujeme!!!!!

Rodičům dívek ,děkujeme za spolupráci ,že jste nám dovezly děvčata na zápasy a tréninky,bez vás by to nešlo ,děkujeme!!!!

I dívky se dočkaly po zápase ocenění:

Nejlepší brankářky:

LAVINGROVÁ JULIE

ŠINOGLOVÁ ALENA

Nejlepší střelkyně:

1.MÍSTO JANA VESELÁ - 24 golů

2.MÍSTO BARBORA SÁBLÍKOVÁ -17 gólů

3.MÍSTO KATEŘINA ČECHOVÁ - 9 gólů

Skokankou roku : KRISTÝNA ČAŇKOVÁ

Všem moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v další sezóně !!!!

Ještě bychom chtěli mezi námi trenéry přivítat novou trenérku Lucii Žiačkovou a těšíme se na spolupráci.