Mezinárodní turnaj MIRAVA CUP 2018

V sobotu 23.6.2018 se náš dívčí tým z FK ZNOJMO zúčastnil turnaje MiRaVa Cup 2018 v Ratíškovicích. Vyjížděli jsme v brzkých ranních hodinách a děvčata na turnaji odehrála celkem 9 zápasů. Postupně jsme se utkali s týmy 1.FC Slovácko - dívky, Academie Juventus Žilina, Doubí, Holič, FK Hodonín - dívky, Tatran Bohunice, FC Strání, FK Mirava, SK Prušánky.

Sestava a hodnocení turnaje

Lavingrová - Košická, Kapaňová, Sáblíková, Čaňková Petra a Kristýna, Veselá, Marečková, Čechová, Žiačková, Pavelčíková..

Konkurence byla veliká,ale holky předvedly pěkný fotbal.Některá děvčata byla na takto velkém turnaji úplně poprvé. Děvčata se umístila na pěkném 9.místě. Věříme ,že v příštím roce se nám povede ještě lépe.Pro holky to byla velká zkušenost,kterou se budeme v další sezóně snažit zúročit,a dopilovat naše nedostatky na trénincích. Děkujeme rodičům že s námi ten zápasový maratón vydrželi a i za nepříznivého stavu nás podporovali a fandili nám.

Na konci turnaje jsme se na památku vyfotily s děvčaty z Hodonína.

Vedení klubu a hlavně panu Berkovi děkujeme za podporu,že nám umožnil se takového turnaje zúčastnit!!!!