8. kolo FK Znojmo B - Starý Petřín 5:2 (3:1)

Góly - Černý 2x ,Kubále, Cileček, Pěnkava T.

Sestava a hodnocení utkání

Rehberger M. - Kafka J. Kubále D. Bálka M. Škubal O. Cileček M. Samek M. Blažiček J. Németh P. Černý D. Samek J.

Náhradníci: Obůrka L. Poláček O. Pěnkava T. Balík M. Rehberger T.

Řekli Po utkání: Kalina L. Železný M. Lattner Jan

V domácímu utkání jsme přivítali poslední celek tabulky Petřín, který ještě v novém ročníku nebodoval. Od první minuty to, ale tak nevypadalo. Soupeř hrál aktivně a hlavně dlouhými nákopy chodil do přečíslení. Nám se však po kombinaci hned v úvodu utkání v 9.min podařilo vstřelit úvodní branku Danem Kubálem. Tímto jsme dostali klid na naše kopačky. Bylo to znát na naši dobré kombinační hře s ryhlím přechodem do útočné fáze. Ve 20.min - 24.min jsme vstřelili dvě branky - Černý D.a Cíleček M. Vypadalo to že to již bude klidné utkání ale pak jsme přestali hrát svoji aktivní hru byli bez pohybu a začali dělat školácké chyby a to se nevyplatilo.Ve 43.min nás soupeř potrestal. Do kabin se odcházelo za stavu 3:1.

O poločase jsme vystřídali hned tři hráče a než se kluci vzpamatovali tak jsme v 49.min inkasovali po druhé. Soupeř nás začal přehrávat. Tyto chvíle jsme naštěstí přežili. Následně došlo k dalšímu střídání, které se nakonec ukázalo jako správné. Začali jsme hrát svoji hru bylo k vidění několik pěkných kombinací. Naše úsilí jsme dokázali přetavit dvěma brankami a to - 68.min - 80.min Černý D.- Pěnkava T. Utkání jsme zvládli hlavně kolektivně. Opět jsme do sestavy začlenili mladé hráče a dorostence, kteří určitě nezklamali a někteří velmi mile překvapili. Pochvalu však zaslouží celé mužstvo - díky.

Bylo by dobré bodově zabrat i ve venkovním utkání.