23.kolo Mikulovice – FK Znojmo B 1:6 (1:1)

Branky: 40´Cakl – 29´+ 69´Karban, 60´+ 81´Rolník, 55´Černý, 83´Železný

Sestavy a hodnocení utkání:

Mikulovice:

Kvinta Jiří – Elis Vlastimil, Fiala, Cakl, Hudec(71´Kvinta Martin), Elis Marek, Fiedler, Brveník, Krčmář, Semotam, Šálek(46´Komenda)

FK Znojmo B:

Kotáb – Kafka, Veselý, Sedláček – Rolník, Šťáva, Železný, Dušek – Kubále(55´Mössmer), Černý(72´Pavlík), Karban

Trenér Jarda Ludvík

Dnešní zápas byl přesně ten, po kterém si vždy říkám, jestli mám pořád klukům co dát. Jestli mě vůbec takoví „fotbalisti“ potřebují….. Dnes zaslouží poděkování pouze naši fanoušci, kteří dojeli v hojném počtu, za což jim opravdu děkuji. Dokonce se dá říci, že našich bylo více než místních, to bylo skvělé! A proto mě nezbývá nic jiného, než se jim omluvit za to, co jsme dnes předváděli. Omluvit se musím ale jenom já. Já jsem to dnes nezvládl, podcenil jsem totiž své mužstvo. Sestava na dnešní zápas byla tak poskládaná, že jsem věřil, že Ti kluci za vítězstvím půjdou, zápas si užijí a potvrdí to, co předvádí po celé jaro. Ale rychle jsem byl vyveden z omylu. Takový 1.poločas se dá popsat jedním jednoduchým slovem – ostuda! Dnes to absolutně nezvládli starší a hráči a o to mě to mrzí ještě více. Vůbec jsem některé nepoznával. Oni si možná myslí, že hráli dobře, ale pro mě je to zklamání. Na něčem dlouhodobě pracujeme a dnes si většina týmu dělala, co chtěla. Rád bych byl konkrétnější a otevřenější, ale jsou to moje názory na můj tým a zůstanou proto uvnitř týmu…Na druhou stranu jsou kluci rozumní a z mých reakcí ví, jak mě to mrzelo a kdo patřil mezi největší zklamání. Jediné co po nich chci, je si uvědomit, v čem je naše síla – v jednoduchosti! Dovedu pochopit, že je to jejich koníček, zábava, že dělají celý život to co je baví a klobouk dolů před nimi, co všechno prožívají a obětují…Já jsem jen holt náročný a někdy (nebo většinou) zbytečně tvrdý, vím to, ale mé jediné přání je, aby to kluky bavilo, … ale všechny!!!