1.kolo IE Znojmo-C -Pavlice 3:1 (2:1)

Branky: Hodák, Pospíchal, Klaška.

Úvodem je třeba konstatovat, že náš kádr se v nové sezoně zúžil o tyto hráče.Samek Jan, Náprava Jiří, Lattner Jan, Mossmer Michal, Burša Vlastimil. Vedení klubu na to zareagovalo tak, že angažovalo nové hráče. Přišel Sobota Michal, hráč s ligovými zkušenostmi, Hellinger Jaroslav dlouholetá opora Mikulovic, Hodák Ivo všestranný sportovec. Navíc se z hostování v Bayernu vrátil brankář Papai Filip, který v mládí odchytal několik vynikajících sezon v sousedním Rakousku.

Sestava:Kroupa-Benda(Pavlů), Klouda, Pěnkava, Duhajský-Dočekal, Sobota(Štancl), Klaška, Pospíchal-Kafka(Blažíček), Hodák.

Soupeř šel do vedení v 10.minutě. Následně odstoupil zraněný Bendik. Nahradil jej Lupen. Do poločasu jsme dvěma góly strhli vedení na svou stranu. O poločase vystřídal Kafku Bláža. Ve druhé půli se nám nedařilo vstřelit další gól. Své šance trestuhodně zahodil Bláža i Kempa.Soupeř byl v koncovce též neúspěšný a tak naše vítězství zpečetil až v 90.minutě Kempa.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ.
Trenér Sam: Jsem rád , že jsme dokázali zdolat tak těžkého soupeře jakým Pavlice bezesporu jsou. Děkuji Bendikovi, že mě zastoupil v roli trenéra a vedl si výborně.

Bendik: Dnes jsem se cítil výtečně a na utkání jsem se těšil .Bohužel jsem se v 10. minutě zranil. Doufám, že dám co nejdříve do kupy a vrátím se na plac.

Pěna: Role předstopera mně dnes sedla. Byl to od Bendika výborný tah (tohle by trenéra Sama v životě nenapadlo).

Bláža: Dnes jsem se dostal do dvou golovek. Bohužel v koncovce jsem selhal. Musím se na to v tréninku víc zaměřit

Kloudik: Soupeř kopal jako elektrickej proud aúúú.