10.kolo FK Hatě B - IE Znojmo C 4:1 (0:1)

Góly: Kříž, Skopal, Bálka, Kochan - Miklík.

Sestava a referát k utkání

SESTAVA: Kroupa - Pavlů (45.Lattner), Čech, Hellinger, Benda - Duhajský, Klaška (70.Mossmer) Dočekal, Truhlář (15.Vlček) - Kafka, Miklík.

V Dyjakovičkách se nám v zápasech proti Hatím B již tradičně nedaří.První poločas se nám herně vydařil,dokonce jsme šli do vedení,když se střelecky prosadil Gagoš.Domácím se nedařila kombinace a v podstatě si nevytvořili žádnou větší šanci.Před poločasem měl obrovskou šanci Kempa.Ze 7. metrů však minul odkrytou bránu.Zdálo se,že prokletí jménem Dyjakovičky dnes zlomíme.V úvodu druhého poločasu  se ocitl sám před golmanem Gaboš,ale trefil jen tělo brankáře.Přišel zákonitě trest.Za pár minut Latas místo centru do soupeřova vápna šel do kličky.Míč však ztratil a domácí po rychlém protiútoku vyrovnali na 1:1.Chvíli nato neproměnil samostatný nájezd od půlky hřiště Kafka.Tímto okamžikem se utkání zlomilo ve prospěch domácích.Během několika minut vstřelili Hatě 3 branky a bylo po zápase.Další šance na obou stranách již žádný gól nepřinesli.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ :

Sam (trenér): První poločas byl z naší strany povedený. Bohužel nepodařilo se nám vstřelit branku na 2:0,přestože jak Kempa tak Gaboš měli 100% šanci.Druhý poločas jsme postupně herně upadali.Náhradníci Vlček a Latas naší hře oživení nepřinesli. Dnes nám chyběl útočník typu Martina Prycla, který kromě toho, že se dostane do šancí je dokáže i proměnit (narozdíl od jiných).

Lupen:Hrál jsem jen první poločas. Během mé přítomnosti na hřišti si soupeř ani nečuchl.Je to už potřetí v této sezoně kdy jsme dobře rozehrané utkání ztratili.Škoda.

Mesany:Chtěl bych poděkovat Samovi, že mě na poslední chvíli přemluvil,abych jel na zápas jako náhradník.Takhle zprasenou sobotu jsem dlouho nezažil.Ten druhej poločas to byl děs běs.Ještě,že jsem hrál jen 20. minut.Příště raději místo zápasu ulehnu k televizi a budu se celé odpoledne ládovat buchtama.

Kodl(místo zápasu jel raději oslavovat 40.narozeniny svého švagra): Dobře jsem udělal.

Dub(jediný z náhradníků,který nezasáhl do hry, jelikož jej během utkání zachvátila zimnice): Dneska bych vám chlapci nepomohl.

Neoficiální prohlášení STA(Samova tisková agentura): Trenérská židle pod Samem se povážlivě zachvěla.Prezident klubu Lada Berka se poohlíží po novém trenérovi C mužstva. Příští týden odlétá na jednání do Anglie.Trenéra Sama zachrání jen zázrak. Aby přežil zimu na svém postu musí nutně udělat za tři zápasy 10 bodů( 3 výhry a 1 remíza).To je úkol přímo nadlidský.