11. kolo - IE Znojmo C - Suchohrdly B - 4:0 (3:0)

Góly: Pěnkava, Prycl, Dočekal, Berka

Sestava: Kroupa - Benda, Hellinger, Pavelka (c), Pavlů (46. - Mossmer) - Truhlář, Klaška, Pěnkava, Dočekal - Prycl (54. - Berka), Lattner (54. - Železný Mil.)

Odložené utkání se hrálo za nádherného počasí. Proti nám nastoupilo věkově mladší a běhavější mužstvo. Nám se ale hned v 6. minutě podařilo vstřelit branku a tak jsem svou hru nikterak neotevírali. I tak se však soupeři podařilo několikrát velmi nebezpečně ohrozit branku, ale an jednou neskončil míč v síti. Což byla především zásluha brankáře Kroupy. Do konce první půle se nám podařilo naštěstí ještě dvakrát skórovat a tak jsme šli do kabin s tříbrankovým vedením. Ještě je třeba dodat, že skóre mělo být ještě vyšší v náš prospěch, protože jsme měli minimálně dvě 100% šance a především Laťas svou střelu opravdu trestuhodně "zavraždil".

Ve druhé půli jsme se báli našeho klasického efektu "hlavně nedostat góla hned na začátku". Tentokrát se nám podařilo udržet soupeře bez výraznějších možností a naopak hned po svém nástupu na hřiště svou tečí přispěl k dalšímu gólu Laďa Berka (4:0). Do konce utkání už jsme soupeře prakticky k ničemu vážnějšímu nepustili a nutno podotknout, že jeho vlastní nepřesnou hrou kazil většinu akcí.

Tímto výsledkem jsme tak uzavřeli vcelku úspěšný podzim, kdy jsme nakonec v tabulce na 5. místě s celkovým součtem 22 bodů. Vedoucí Únanov má 29, což znamená sedmibodovou ztrátu na čelo tabulky.