Dorost v přípravě

Dne 16.07.2015 začal náš dorost letní přípravu. Tato bude probíhat hned 3xtýdně – PONDĚLÍ A STŘEDA(Oblekovice) – ČTVRTEK (Dobšice) ,vždy od 18:00HOD.

Hned po prvním tréninku jsme v neděli 19.07.2015 zajeli do Havraníků na přípravné utkání s týmem Šatova (dorost).

IE Znojmo dorost – Šatov dorost 0-2

Sestava:  Rehberger M. – Vodák M. Fryš M. Rehberger T. Kolek Z. – Blažíček J. Jaroš J. Raška V. Lehocký . – Moravec Z.Krejčí P.

Střídaní: Ondrovčák J. -  Golman.  - Fiala .Pospíchal M. Németh P. Palo Zd. Doubek M.

Na utkání jsme odjeli v počtu 17 hráčů. Do zápasu se dostali všichni hráči. V tomto utkání se objevilo 9 nových tváří.  Utkání se klukům vůbec nepovedlo, špatný terén ,nesouhra ,špatný pohyb a byla znát pauza a vidět, kluci nic nedělali.

Utkání skončilo porážkou našeho týmu 2:0, po poločase 0:0 , soupeř byl důraznější, bojovnější, dokázal proměnit svoje šance. Kluci si zase jak na začátku musí uvědomit, že bez tréninku to nepůjde z tohoto důvodu máme tři aby mohli chodit všichni.

Začátek sezony je 15.08.2015, tak máme dost času na přípravu.

řekli po utkání: Kalina Lukáš – Pavlíček Jarda