IE Znojmo dorost – Dobšice B muži 3-7 (3-5)

Gól - Moravec Zd., Raška, Nemeth

Poslední přípravné utkání dorostu. Hřiště Dobšice

Hodnocení utkání

Poslední přípravné utkání pod vedením trenérské dvojice Kalina – Pavlíček, na které jsme pozvaly hráče, kteří by měli bojovat v KP. Do sestavy se nám dostal Jan Dufek- Kormoš Samuel – k dispozici nabyli zranění Burda Jan. Fryš Martin. Kordula Filip. Doubek Milan. Moravec Jiří.  Zápas s týmem Dobšic byl velmi kvalitní. Domácí byli doplněni o hráče A týmu a kvalita byla vidět soupeř hrál velmi dobře a na našich hráčích byl vidět přílišný respekt, že hrajeme proti mužům. Výsledek utkání pro nás není podstatný, ale určitě nás musí mrzet neproměněné šance. V naší hře bylo i dost pozitivních věcí. Pochvala některým hráčům asi patří, ale to si necháme až na hodnocení v kabině.

První mistrovská prověrka bude v sobotu 15.08.2015, kdy se utkáme doma s týmem Řečkovic. Sraz 9:00hod.

TRÉNINKY: PO – ST –ČT -17:00HOD

18:00HOD PONDĚLÍ 10.08. GÓLMANI TRÉNINK

TRÉNER:KALINA L. – PAVLÍČEK J.