3.kolo FC Kuřim – IE Znojmo starší dorost 4-5 (1-3)

Góly - Bastl L.,Németh P.2x,Moravec Zd.2x.

Sestava: Rehberger M. – Moravec J.Dufek J.Rehberger T. – Bastl L.Blažíček J.Kordula F.Krejčí M. – Kormoš S.Németh P.Moravec Zd.

Střídání: Doubek M.Pospíchal M.Kolek Z.Krejčí P.Balík M.

Hodnocení utkání

Odjeli jsme k prvnímu venkovnímu utkání v nové soutěži.Začátek jsme zvládli velmi dobře a již ve 12.minutě jsme vedli 1:0 po brance nováčka mužstva Ladi Bastla. Hra se nám nadále dařila a v 36.min. jsme dali druhou branku, když se prosadil Németh 2:0. Od této chvíle jsme přestali hrát a nechali iniciativu soupeři a to se nán vymstilo. V 39.min.soupeř snížil na 2:1 Ve 40.min se nám zranil brankář Marek Rehberger – natažený sval na noze – poločas dochytal. Po pěkné kombinaci se v 41.min prosadil znovu Németh 3:1 a pojistil nám tak poločasové vedení.

Do druhé půle jsme nastoupili se změnami v sestavě. Do branky šel žák Marek Balík. Odstoupil Dufek Jan a nahradil ho  Pospíchal M. Nesoustředěností na začátku druhé půle bylo obdržení branky 48.min. 3:2. Ani tato branka nás nevyvedla ze spánku a náš matný výkon pokračoval dále. Navíc se v 56.min.zranil Jirka Moravec – nahradil ho Kolek Z. Po této změně jsme ihned inkasovali a stav utkání se vyrovnal na 3:3. Došlo opět ke střídání odstoupil Bastl L. – Doubek Milan kluci si něco málo vyříkali a bylo vidět že začali znovu hrát. To se projevilo v 76.min. kdy se znovu prosadil Németh p. 4:3. Soupeř, ale nesložil zbraně a bojoval dál. My jsme opět vystřídali – Kormoš S. – Krejčí P. Soupeř v 80.min. vyrovnal na 4:4 a vypadalo, že utkání skončí nerozhodně, ale po dlouhém nákopu se projevil hlad po brankách Zdeny Moravce, který zabojoval a dal rozhodující vítěznou branku 4-5. Soupeř vrhl všechny síly do útoku a měl několik šancí, ale naši kluci bojovali a doslova padali do střel. Toto utkání bylo vydřené se šťastným koncem pro nás a jak jsme již řekli  konfrontace dalších těžkých zápasů teprve příjde. Blíží se konec prázdnin tak bude více času na přípravu a hlavně na tréninky kluci.

Řekli po utkání: Kalina Lukáš – Pavlíček Jarda