7.kolo Slatina – IE Znojmo A starší dorost 1:2 (0:1)

Branky :12min.-Krejčí M,70min.-Moravec Z.

Ondrovčák L. – Moravec J.Bastl L.Rehberger T.Raška V. – Burda J.Blažíček J.Krejčí M.Fryš M. – Németh P.Moravec Z.

Střídání:Pospíchal M.,Doubek M.,Lehotský V.,Železný M.,

Co říct k tomuto utkání. Soupeř byl jeden s těch kvalitnější. Hrál kombinačně, důrazně a byl hodně nebezpečný v útočné fázi. Přesto jsme se ujali vedení ve 12min po střele M.Krejčího. Od té chvíle jsme pokračovali v dobré kombinační hře.Vytvořili jsme si hned několik vyložených šancí, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Poločas skončil výsledkem 0:1.

Do druhé půle jsme šli beze změn v sestavě. Soupeř začal aktivněji a začal nás přehrávat. V 65min. domácí vyrovnali. U našich kluků byla vidět chuť po vítězství a v 70min.po krásné kombinaci na jeden dotek se trefil Zdeněk Moravec. Soupeř nechtěl prohrát a zatlačil nás. Dnes nám velmi dobře fungovala obrana pod vedením Ladě Bastla. To samé platí o dobře fungující záloze. Je škoda, že se nám zranil dobře hrající Martin Fryš. V brance byla jistota v podobě Lukáše Ondrovčáka.

Pochvalu zaslouží za kolektivní výkon celé mužstvo i s náhradníky.

Řekli po utkání:Kalina Lukáš – Lattner Jan