8.kolo IE Znojmo mladší dorost-Ivančice 4-1 (2-1)

Góly – Kormoš, Lehocký, Burda, Havliš,

Válek J.-Pigal,Rehberger T.,Balík,Servit E.,Lehocký,Železný,Kormoš,Burda,Procházka,Havliš.

Náhradníci : Palo,Ondruš,Koňařík,Ondra,Servit Š.

Dnes jsme sehráli velmi podařené utkání. Měli jsme hodně šancí a těší mě, že jsme konečně dali góly střelami z dálky. Zaslouženě jsme vyhráli, ale soupeř nám to umožnil, že k utkání nastoupil v deseti, což bylo pro hosty těžké a druhou půli už na nich byla vidět únava. Z naší strany byl dobrý přístup a jsem rád, že jsme soupeři nepodcenili a od začátku zápasu jsme byli lepším týmem. Pochvalu zaslouží celé mužstvo. A ještě jednu pochvalu zaslouží kluci ze st. žáků, kteří odehráli svůj zápas v Přiměticích a rychle přijeli na náš zápas.(Servit Š.,Ondra,Koňařík,Ondruš).

Trenér : Milan Železný

Program tohoto týdne : St-Pá- trénink v 16:00 Sobota - Medlánky IE odjezd cca 8:45.