12.kolo Štítary-FK Znojmo B dorost 1:2 (0:1)

Rehberger M-Janák,Kolek,Veselý-Hřib,Krejčí M.,Fryš,Říháček(46.min,Hudeček),Wrana-Moravec Z.,Palo

Střídání-Hudeček

První jarní zápas okresního přeboru dorostu jsme odehráli na hřišti soupeře ve Štítarech. Zápas byl od začátku o velmi bojovný a kluci k tomu přistoupili zodpovědně. Kluci to odmakali na výbornou. Kombinačně to nebylo z naší strany ideální. V některých fázích zápasu se k nám přiklonilo trochu štěstí (nastřelené břevno a tyč). Dnes bych vyzdvedl mladší hráče-Janák,Veselí,Hřib,kteří zápas odehráli na výbornou.Obrana pod taktovkou Zdenka Kolka pracovala také dobře. Starší kluci Fryš,Moravec Z.,Krejčí M.,Rehberger M.,měli v nohách už dopolední zápas v krajském přeboru a stejně to odbojovali ze všech sil. Za to jim patří dík. Tímto vítězstvím nad druhým týmem okresu si kluci potvrdili první místo ve skupině.

Trenér:Pavlíček Jaroslav

Vedoucí mužstva:Rehberger Marek st.