10.kolo IE Znojmo starší žáci – Přímětice 12-1 (7-0)

Góly: Škubal Otakar  3x , Částek Luboš  2x , Železný Milan  2x , Procházka Rostislav  2x , Hega Matěj  1x , Balík Marek  1x , Soukup Patrik  1x .

Sestava a hodnocení utkání: Starsi zaci podzim 2016

Kmotras Patrik - Janák Daniel - Servít Šimon - Hega Matěj - Škubal Otakar - Částek Luboš - Havliš Pavel - Auer David - Železný Milan - Balík Marek - Procházka Rostislav - Ondra Matěj - Soukup Patrik - Svoboda František - Ondruš Jan - Koňařík Dominik - Hřib Jan - Pintera Kryštof - Vystrčil Štěpán - Herman Jan - Nguyen Martin - Vopravil Tomáš - Zimola David - Kroupa Filip - Palo Zdeněk - Peřinka Martin - Dušek Patrik .

Řekli po utkání: Ondra Daniel a Železný Milan.

Poslední (10.kolo) podzimní části soutěže jsme odehráli na domácím hřišti v neděli 1.listopadu 2015 se soupeřem z Přímětic.

Na toto závěrečná utkání jsme se opět sešli ve velmi početné sestavě a to ,,27,, hráčů.

Kluci si chtěli tohle poslední kolo podzimní části užít a neponechat nic náhodě. Už ve druhé minutě hry jsme se ujali vedení a tím jsme jasně naznačili soupeři,že z tohoto utkání chceme odejít pouze jako vítězové. Průběh utkání prvního poločasu se odehrával převážně pod taktovkou našeho mužstva. Kluci předváděli krásný kombinační fotbal na, který se bylo radost dívat. Odměnou za tuto výbornou hru nám bylo sedm nastřílených gólů do soupeřovi branky v průběhu prvního poločasu.

Do druhé části hry jsme nastoupili s drobnější úpravou v sestavě, která nám z počátku trochu dělala problém ne jen v útoku, ale i v obraně a vytvořili jsme pár chyb. Při jedné takové chybě našich obránců toho soupeř dokázal využít a míč skončil v síti naší branky.

Po této inkasované brance jsme se rychle probrali a krátce na to jsme soupeři vstřelili další branku. Od té doby jsme znovu začali udávat tempo hry a nedali jsme soupeři již další šanci skórovat. Do konce druhého poločasu jsme ještě nastříleli další čtyři branky a mohli jsme si připsat zaslouženě tři body za vítězství.

Za výborně odehrané utkání bych chtěl dnes poděkovat všem hráčům, ale především bych chtěl vyzvednout a poděkovat hráči Otakaru Škubalovi ne jen za dobrou hru, ale především za ,,hattrick,, dosažený v dnešním zápase v němž nastřílel excelentní dvě ze tří branek, které bych nominoval na gól sezóny.

Program týdne:

• pondělí - trénink v 16:00 hod.
  • středa  - trénink v 16:00 hod.
  • pátek  - trénink v 15:30 hod.

Výsledky podzimní části starší žáci:

• IE-Znojmo  :  Štítary    5:2   /   7:1
  • IE-Znojmo  :  Jevišovice/Višňové   3:4   /   6:0