1.kolo IE Znojmo starší žáci – Štítary 5-2 (3-1)

Gól – Balík 4x, Peřinka ,

Kmotras,
Ngumen,
Železný,Ondruš,Soukup,Peřinka,Balík,Částek,Ondra,Koňařík,Vopravil,Pintera,Kroupa,Herman,Svoboda,Vystrčil,Hřib.

Řekli po utkání : Daniel Ondra,Milan Železný

Gratulujem klukům k prvnímu vítězství ve starších žácích.Kluci dnes ukázali že se s přechodem do st.žáku a hraním na velkém hrišti dokázali vyrovnat.Zvládli to na výbornou.Celý zápas měli pod kontrolou a zaslouženě výhráli.Čtyřmi goly se blýskl Marek Balík a jeden gol přidal Martin Peřinka.Marek Balík byl rovněž nejlepší hráč tohoto utkání.Doufáme že Marek naváže na tento výkon i v dalších zápasech.Další pochvalu zaslouží náš brankař Patrik Kmotras,který chytal výborně.Byla to Patrikova premiera v našém oddíle.Pochvalu zaslouží celé mužstvo.Jen tak dále.Ještě by jsme chtěli vyzvednout výkony hráču,kteří hráli za ml.dorost zápas a pak nastoupili za st.žáky-Soukup,Železný,Balík.Byly příkladem pro mladší kluky a tak to má vypadat.

Program tohoto týdne:

Po-St-Pá-v 16:00 trenink.
V sobotu zápas odjezd v 9:00 od hřiště IE do Višňove.