2. kolo IE Znojmo mladší žáci – Dobšice 1-9 (1-6)

Gól – Veselý Martin (asistence Tomáš Kopr)

Hodnocení utkání

V neděli 30.8.2015 sehráli naši mladší žáci  svůj první zápas s celkem Dobšic.Dnešní zápas  nezačal pro náš tým  moc dobře.Po našich chybách  v obraně jsme hned v začátku dostali rychlé góly .Hráči  si nehlídali své soupeře, tak jak by měli a ti nás pak herně přehrávali.v prvním poločase jsme si vytvořily jen pár akcí ale pouze jednu jsme proměnily v gól. Většina hráčů je ročník 2005 a byl to jejich první zápas na velkém hřišti.Ve druhém poločase se náš tým zlepšil,i šancí bylo víc ale nedokázali jsme zakončit.I když jsme dnes prohráli  1:9 musíme kluky a také především Veroniku Duhajskou a Matyáše Bernáta (2006) pochválit za jejich výkon.Věříme že příští zápas se nám podaří zvládnout lépe.