Starší a mladší přípravka na halovém turnaji OFS v Šanově

Sanov ml pripravka brezen 2016Dne 12 .3. 2016 se naše mladší přípravka a starší přípravka účastnila turnaje, který pořádalo  OFS  Znojmo. Na turnaji mohli za starší přípravku hrát hráči ročník 2005 a ml. a za mladší ročník 2006 a ml.

Hodnocení turnaje

Dopoledne odehráli své zápasy hráči st.přípravky pod vedení trenéra Petra Štancla (premiéra jako hlavní trenér) a vedoucí Lucie Lichevníkové.
Naše starší přípravka obsadila čtvrté místo. Je nutno napsat, že na turnaji jsme měli hráče o rok mladší - tedy ročník 2006 .

Hodnocení trenéra Petra Štancla.

JSanov spolecna pripravka 03 16sem se hrou svého celku celkem spokojen a na některých nedostatcích zapracujeme v tréninku. Dále bych chtěl poděkovat své asistentce Lucii za pomoc  při  mé dnešní trenérské premiéře .

V odpoledních hodinách  své zápasy odehrála mladší přípravka pod vedením Milana Ziky s vedoucí Lucii Lichevníkovou .
A opět skvělé čtvrté místo, a to za nás nastupovali hráči ročníku 2007 a ml.

Hodnocení trenéra Milana Ziky

Musím poděkovat všem hráčům za předvedený výkon. Jsem rád, že hráči v každém zápase hráli s odhodláním a radostí ze hry - za to jim patři velká pochvala!