4.kolo Krajské soutěže starší přípravky

Hřiště Oblekovice

IE Znojmo : 1. SC Znojmo    3:7  (1:4)

Góly :Veselý 2x ,Lichevník

Do prvního zápasu jsme nastoupily proti týmu SC ZNOJMO.Zápas se vyvíjel velice dobře,síly byli na obou stranách  vyrovnané.Goly které jsme dostali byly po našich chybách v rozehrávce a v obraně.My jsme naopak neproměnily několik  vyloženě golových šanci.I tak byl vidět pěkný fotbal.                                                                                                                                                                                                                                                                          IE Znojmo  : Sparta Brno   7:9  (4:1)

Goly: Bernát 2x ,Veselý 2x ,Kopr ,Lichevník ,Surovec

Do druhého zápasu jsme nastoupily proti SPARTĚ BRNO. Začátek zápasu byl pro náš tým velice dobře odehraný. Byli vidět krásné góly.Po prvním poločase jsme již vedli 4:1.Ve druhém poločase jsme polevily a soupeř nás po našich  chybách potrestal golem.Začala se hrát tvrdší hra ze strany soupeře.My jsme opět chybovali v rozehrávkách.Výsledek se  rychle srovnal a nakonec jsme prohráli těsně 7:9.Tento zápas byl velice dobrý po herní stránce.Všem hráčům děkujeme a  chyby které děláme na trénincích určitě vylepšíme.