2.kolo Krajské soutěže mladší přípravky

Hřiště RAFK Rajhrad

Ve druhém kole mladší přípravky jsme zajížděli na hřiště Rajhradu,kde jsme v rámci Krajské soutěže sehráli dvě utkání. Tentokrát jsme oba zápasy prohráli a to jak s domácím Rajhradem tak i Hodonínem.

Výsledky,sestava a hodnocení

Sestava

Štancl Matyáš (07), Lukáš Kaidl (07), Petr Nguyen 07), Daniel Zika (07), Filip Prycl 07), Adam Soukup 07), Marek Brzobohatý 07),Tomáš Horecký 07), Vojta Vizingr 07),

Trenéři - Milan Samek, Luboš Kaidl, Martin Prycl, Milan Zika,

RAFK Rajhrad – IE Znojmo 16-10 (8-5)

Góly – Prycl 3x, Vizingr 2x, Soukup 2x, Nguyen 2x, Horecký,

První utkání jsme nezačali dobře a hned v prvním pěti minutách jsme 3x inkasovali po celou dobu utkání jsme tak dotahovali nepříznivý stav. Domácí měli ve svém týmu několik individualit, které utkání táhli. Naši kluci se snažili, ale většinu utkání jsme tahali za kratší konec. Ovšem v zápase jsme dělali více individuálních chyb než soupeř,který je dokázal proměnit. My naopak mnohdy v koncovce selhávali.

Hodonín – IE Znojmo 23-3 (13-2)

Góly – Horecký 2x, Zika,

Jestliže v prvním utkání měli domácí ve svém týmu několik individualit tak Hodonín měl všechny své hráče Top včetně brankáře. Ten chytal opravdu vynikajícím způsobem. Od první minuty bylo jasné, kdo v utkání zvítězí. Hosté hráli opravdu parádní rychlí důrazný a kombinační fotbal, na který naši kluci jen stěží reagovali. Když už jsme si šance vytvořili stál proti nám skvělý brankář. Takže hlavně z tohoto důvodu jsme se dokázali prosadit jen 3x.

Milan Samek trenér

Dnes jsme oproti prvnímu kolu narazili na výborné týmy. Naši kluci měli v prvním utkání problém zachytit tempo rychlého zápasu, ale postupně se dokázali domácím ve hře vyrovnat a nakonec vsítit 10 gólů. Ovšem druhé utkání to bylo zcela nad naše síly soupeř byl opravdu vynikající a jsem moc rád, že takovéto zápasy hrajeme. Zde je vidět jak mohou kluci v tomto věku hrát a co všechno mohou s míčem umět. A´t je to v soubojích jeden na jednoho nebo v kombinaci či v zakončení a na čem všem můžeme a musíme ještě zapracovat. Oba zápasy měli vysoké tempo a bylo vidět, že se s tím kluci mnohdy těžko vyrovnávali,ale na druhou stranu tam bylo několik slibných pasáží, které měli i z naší strany fotbalovou kvalitu.