11. kolo - Kohoutovice MR Znojmo A - 0:5

Sam píše "
11. kolo - neděle, 24.10.2004 - 10,30 hod.
výsledek - 0:5, (0:2) góly našich - Vacek, Kalina (2x z penalty), Poláček a Samek

Zasloužené vítězství které se hrálo na těžkém terénu první gól padl již v 5min po akci Roháka dal gól David.Na 2:0 zvýšil Kalimero z penalty po faulu na Davida.První půlka byla z naší stany velice kvalitní hráli jsme pozorně ze zadu a domácí jsme nepustili do žádné vážnější akce.Naopak jsme zahodili tři slibné šance ( Řeřucha,Samek ,Vacek).

Ve druhé půli jsme nehráli již tak aktivně a čekali jsme na chyby soupeře.Domácí v té době nastřelili břevno.My se dočkali v 75min po faulu na Řeřuchu kopal Kalimero další penáltu a opět prokázal pevné nervy 3:0.Na 4:0 dal po akci Kršky střídající Drda zkušeně podél golmana.To už domácí hráli o 10lidech a na konečných 5:0 dal v 90min Sam po samostatné akci kdy šel sám na golmana a nedal mu šanci.

Vloženo Neděle, 24. říjen 2004 @ 21:22:06 CEST uložil Teofil