12. kolo - MR Znojmo - Hatě - 3:0

Sam píše "
12. kolo - sobota 30.10.2004 - 14,00 hod.
výsledek - 3:0 (0:0), góly domácích - Vacek, Krška, Vacek.

Derby se hrálo za pěkného počasí.Hosté v první půli velice pozorně bránili a nepouštěli nás do velkých šancí.Je pravda že my jsme jim to naší hrou ( málo pohybu a nakopávané míče) zjednodušili.Hosté měli v první půli jedinou šanci a to po chybě ve středu hřiště od Sama se dostali do dobré šance kterou zakončili vedle.My v první půli měli jedinou ale za to 100% šanci,kdy Rohák nachystal z boku Samovi míč před branku ale ten to nepochopitelně dal vedle.Jinak jsme měli několik střel ze střední vzdálenosti se kterými si hostující golman poradil.

Ve druhé půli jsme začali hrát více kombinačně a zlepšil se i pohyb a vyhrávali jsme i osobní souboje a tím jsme dostali hosty pod tlak.V 65min vystřídal Rudu Drda a za pár minut se podílel na rychlém brejku po ose Sam Krška Vacek a posledně jmenováný nedal golmanovi šanci 1:0.Hosté pak museli hru otevřít a to byla pro nás výhoda a my chodili do brejků.Hosté druhou půli zahodili 15min před koncem gólovku kdy Burdič v souboji jeden na jednoho vychytal hostujícího Rolníka a následnou dorážku hlavou vyhlavičkoval Kalimero.Nám se pak podařilo v 88min dát na 2:0 a to po samostatné akci Sama kdy nachystal Vencovi balón do prázdné branky.A na konečných 3:0 dal v 90min Vacek po akci Tibora opět z brejku do prázdné branky. Vítězství to bylo zasloužené ikdyž jsme se v první půli trochu trápili ale hlavně že jsou tři body