12 30.10. So 14,00 MR - Hatě 3:0 (0:0) ?
13 7.11. Ne 13,30 Zbýšov - MR 0:6 (0:3) ?
14 25.6. Ne 16,30 Popice - MR 3:3 (1:1) Doválel, 2x Samek
15 2.4. So 16,00 MR - Bohunice "B" 1:1 (0:0) Kalina
16 10.4. Ne 16,00 Střelice u Brna - MR 1:1 (1:1) Samek
17 16.4. So 16,30 MR - Újezd u Brna 4:3 (4:3) 2x Vacek, Samek, Krška
18 23.4. So 16,30 Šaratice - MR 1:0 (0:0)
19 30.4. So 16,30 MR - Křenovice 4:1 (1:0) 2x Řeřucha, 2x Samek
20 7.5. So 16,30 Moravská Slávia - MR 0:1 (0:0) Řeřucha
21 14.5. So 16,30 MR - Únanov 6:0 (4:0) 3x Vacek, Samek, Doválel, Poláček
22 21.5. So 16,30 Popůvky u Brna - MR 2:2 (1:0) Vacek, Samek
23 29.5. Ne 16,30 Zastávka - MR 4:0 (1:0)
24 4.6. So 16,30 MR - Kohoutovice 6:1 (5:0) 2x Vacek, 2x Samek,Poláček, Kalina (pen)
25 11.6. So 16,30 Hatě - MR 3:2 (0:1) Vacek, Řeřucha
26 18.6. So 16,30 MR - Zbýšov 3:5 (2:5) ?

Sam píše "
11. kolo - neděle, 24.10.2004 - 10,30 hod.
výsledek - 0:5, (0:2) góly našich - Vacek, Kalina (2x z penalty), Poláček a Samek

Zasloužené vítězství které se hrálo na těžkém terénu první gól padl již v 5min po akci Roháka dal gól David.Na 2:0 zvýšil Kalimero z penalty po faulu na Davida.První půlka byla z naší stany velice kvalitní hráli jsme pozorně ze zadu a domácí jsme nepustili do žádné vážnější akce.Naopak jsme zahodili tři slibné šance ( Řeřucha,Samek ,Vacek).

Ve druhé půli jsme nehráli již tak aktivně a čekali jsme na chyby soupeře.Domácí v té době nastřelili břevno.My se dočkali v 75min po faulu na Řeřuchu kopal Kalimero další penáltu a opět prokázal pevné nervy 3:0.Na 4:0 dal po akci Kršky střídající Drda zkušeně podél golmana.To už domácí hráli o 10lidech a na konečných 5:0 dal v 90min Sam po samostatné akci kdy šel sám na golmana a nedal mu šanci.

Vloženo Neděle, 24. říjen 2004 @ 21:22:06 CEST uložil Teofil

Sam píše "
12. kolo - sobota 30.10.2004 - 14,00 hod.
výsledek - 3:0 (0:0), góly domácích - Vacek, Krška, Vacek.

Derby se hrálo za pěkného počasí.Hosté v první půli velice pozorně bránili a nepouštěli nás do velkých šancí.Je pravda že my jsme jim to naší hrou ( málo pohybu a nakopávané míče) zjednodušili.Hosté měli v první půli jedinou šanci a to po chybě ve středu hřiště od Sama se dostali do dobré šance kterou zakončili vedle.My v první půli měli jedinou ale za to 100% šanci,kdy Rohák nachystal z boku Samovi míč před branku ale ten to nepochopitelně dal vedle.Jinak jsme měli několik střel ze střední vzdálenosti se kterými si hostující golman poradil.

Ve druhé půli jsme začali hrát více kombinačně a zlepšil se i pohyb a vyhrávali jsme i osobní souboje a tím jsme dostali hosty pod tlak.V 65min vystřídal Rudu Drda a za pár minut se podílel na rychlém brejku po ose Sam Krška Vacek a posledně jmenováný nedal golmanovi šanci 1:0.Hosté pak museli hru otevřít a to byla pro nás výhoda a my chodili do brejků.Hosté druhou půli zahodili 15min před koncem gólovku kdy Burdič v souboji jeden na jednoho vychytal hostujícího Rolníka a následnou dorážku hlavou vyhlavičkoval Kalimero.Nám se pak podařilo v 88min dát na 2:0 a to po samostatné akci Sama kdy nachystal Vencovi balón do prázdné branky.A na konečných 3:0 dal v 90min Vacek po akci Tibora opět z brejku do prázdné branky. Vítězství to bylo zasloužené ikdyž jsme se v první půli trochu trápili ale hlavně že jsou tři body
"
Vloženo Pondělí, 01. listopad 2004 @ 08:38:41 CET uložil Teofil

13. kolo - neděle 7.11.2004 - 13,30 hod.
výsledek - 0:6 (0:3), góly: Kubošný 2x, Bárta2x, Samek, Krška

Úvod zápasu nám vyšel super hned v první minutě se trefil nechytatelnou bombou z poza vápna Ruda a vyhnal pavouky s domácí šibenice( parádní gól).V 15min dostal opět Ruda přihrávku do vápna a prokázal že není jen vynikající obránce a dal podél golmana na 2:0.Hosté pak hru otevřeli a my opět čekali na svoje brejky a ve 30min se po odkopu Lumíra dostal do šance Venca a zkušeně dal na 3::0. Do poločasu pak zahodil další samostatný  únik Venca.....

Ve druhé půli jsme pak soupeře nechali trochu hrát ale domácí si toho moc nevypracovali.Naše obrana hrála velice zodpovědně.Pak zahodil šanci Sam po Rohákově přihrávce z boku, ale vše si pak  vynahradili po 5min.Rohák opět přihrával a Sam střelou z 18m nedal golmanovi šanci 4:0.Domácí po tomto gólu rezignovali a na hřišti už existovalo jen jedno mužstvo. V závěru se pak 2x trefil Laďa.Jednou po krásné akci z prava kdy mu dal Rohák krásný centr na první tyč a Laďa hlavou super zavěsil a v89min po úniku Sama dorazil jeho střelu od tyče do branky 6:0.

Vloženo Neděle, 07. listopad 2004 @ 22:44:05 CET uložil Sam