15. kolo - MR Znojmo - Bohunice B - 1:1

Sam píše "

MR ZNOJMO "A" - BOHUNICE B 1 : 1 (0:0) (gól našich - Kalina)

V prvním jarním kole k nám přijel soupeř ktérý bojuje o záchranu a tak se zdálo že soupeře lehce porazíme ale opak byl pravdou.Soupeř nastoupil s defenzivní taktikou a podnikal nebezpečné brejky.My hráli velice laxně a profesorsky bez nasazení a hlavně bez pohybu a navíc velmi nepřesně a takže nám z toho vyšel nejhorší poločas v tomle ročníku navíc před domácím publikem.Nebezpečnější byli hosté kteří se pokoušeli hodně o střelbu ze střední vzdálenosti kdy jsme jim to ovšem velmi usnadnili.Navíc se mohli dostat i do vedení kdy hostující hráč netrefil dorážku z 5m a dal to plackou hodně vedle.U nás stojí za zmínku jen šance Vacka po krásné příhrávce Eliáše ale prvně jmenovaný poslal střelu těsně vedle.Pak jsme měli dvě pološance ale ty se nám nepodařilo zakončit.

Po první půli jsme byli všichni na vystřídání ale to bohužel nešlo a tak trenér učinil jenom jedno střídání za bojovníka Kubošného(bohužel jediného opravdového bojovníka v našem týmu) kterému hrozila druhá žlutá přišel Ostrý.Naše hra se ve druhé půli trochu zlepšila měli jsme více balón na kopačkách a bylo tam méně nepřesností než v první půli ale naše hra stále končila na dobře postavené defenzivní činnosti soupeře před vápnem.Když už jsme obranný val projeli tak jsme si míč ukopli.To se stalo Vackovi v dobře rozjeté akci tři na dva a nebo o pár minut později po kombinaci Samek Ostrý.Hosté stále hrozili nebezpečnými brejky.Po jednom z nich dali dokonce i gól který ovšem pro ofsajd neplatil.A tak se nám jako dar z nebes snesla ruka hostujícího beka ve vápně a následně penálta to běžela 79minuta.Pevné nervy prokázal Kalimero a proměnil 1:0.Ovšem za minutu nato fauloval Kalimero u rohu a z následného kopu a závaru před brankou jsme nešťastně inkasovali 1:1.I přes to všechno jsme mohli nakonec urvat tři body kdy se po pěkné akci a krásné centru Bárty ocitl na malém vápně Sam ale neprojevil se jako správný kapitán a odmítl tři body ve 100% gólovce a volejem netrefil ani branku.Možná tím tak trochu dokumentoval náš dnešní výkon který opravdu nebyl dobrý.

Budeme si muset zvyknout na to že teď proti nám budou soupeři takhle hrát a nedají nám tolik prostoru jako na podzim kdy nás ještě moc neznali.Na nás pak bude záležet jak se s touto rolí vyrovnáme. Jestli to zvládnem nám ukáží další kola.