16. kolo - Střelice u Brna - MR Znojmo - 1:1

Sam píše "

STŘELICE - MR ZNOJMO 1 : 1 (1:1), gól: Samek,

Ve druhem jarním kole na nás čekal soupeř opět hrající o spodní část tabulky.V minulém kole překvapil v Unanově výhrou 3:1 a tak na nás čekal nepříjemný soupeř.Hrálo se na nerovném terénu který více svědčil houževnatým domácím.My chtěli odčinit minulou domácí ztrátu.Utkání jsme začali aktivně.Ovšem domácím jsme umožnili jít do vedení po vlastní hrubé chybě v obraně kdy jindy spolehlivý Truhlík namazal domácímu útočníkovy do vápna a pak ho fauloval a byla z toho penálta kterou domácí proměnili 1:0.To pro nás byla ledová sprcha a to i proto že to byla jediná šance domácích v prvním poločase.My věděli že máme spoustu času na zvrat v utkání a tak jsme nepanikařili a soupeře jsme přitačili před vlastní vápno a postupně si vytvářeli šance.První měl Krška po uvolnění Sama ale vhodný okamžik pro zakončení Véna propásl.Pak měl šanci Rohák hlavou ale těsně minul po stříleném rohu.Ve 30min propásl Venca velkou šanci kdy po přihrávce od Sama šel z půlky sám na golmana ale dal to těsně vedle levé tyče.Ve 40min jsme zahrávali přímák od lajny a Sam to přetáhl na zadní tyč a golman to podcenil a míč zapadl pod břevno 1:1.Byl to šťastný gól.Hned po rozehrávce jsme se dostali opět do šance kdy po ose Sam Vacek se Krška dostal tváří v tvář proti domácímu gólmanovi ale opět záváhal a nastřelil ho do nohou.

Ve druhé půli jsme čekali na obrat ale marně .Naše uzemní a herní převaha byla znatelná ale houževnatí a bojovní domácí nás nepustili do šance.V jejich obraně dominoval dvoumetrový stoper a veškeré dlouhé balóny odtrkal.Domácí pak hru velice dobře takticky kouskovali,většinou polehávali a zakopávali balóny se slovy dnes potřebujem body fotbal si zahrajem jindy.Nám naopak balóny na nerovném terénu uskakovali a naše hra končila na sformované domácí obraně před vápnem.Naší jedinou velkou šancí ve druhé půli byla hlavička Tibora v závěru utkání ze 7m která šla ovšem těsně nad.

V tomto zápase naší hru ovlivnila hrubka Truhlíka z 12min. a pak dvě 100% šance Venci.Nemá cenu se vymlouvat a hledat chyby v jednotlivcích protože jsme jeden tým.Je potřeba říct že se nám momentálně nedaří a navíc se od nás odvrátilo i štěstí a to jak při vlastních chybách tak i při proměňování šancí.Navíc naše bojovnost není u všech ideální ale oproti minulému utkání se to o něco zlepšilo.Prostě to musíme zlomit v dalším utkání které pro nás bude klíčové.