10. kolo - Novosedly - MR Znojmo A - 1:0

Novosedly - MR Znojmo 1:0 (0:0)

V desátém kole jsme přijeli do Novosedel byl to soupeř který se s námi pohybuje na konci tabulky. My chtěli potvrdit že se nám venku hraje lépe než doma. Před utkání se objevili informace o ovlivnění sudích z domácí strany a tak se čekalo co se bude dít.My nastoupili v tomto složení:

Minařík-Eliáš,Doválel,Poláček,Řeřucha,- Krejčí,Dohnal,Krška,Truhlář-Štáb,Vacek.

Úvod do zápasu se nám docela povedl hned ve druhé minutě unikl z prava do vápna Vacek a jeho centr hlavou zakončoval Štáb ale gólman míč stihl reflexivně vyrazit. Pak se začalo nepříjemně potvrzovat podezření sudích my.Jednou nás zastavil pomezní v době kdy jsme šli sami na branku hostí pak dostal Štáb hodně přísnou žlutou a pak přišel vymyšlený trestňák. Naše střídačka vybuchovala zlostí kterou přišel uklidnit sám sudí a po naší důrazné kritice začal pískat docela dobře.V 7min nás pak podržel výborným zákrokem Minařík kdy chytil samostatný nájezd.To byla jediná nebezpečná šance domácích od této chvíle začal náš festival neproměněných šancí. Ve 14 min šel Štáb sám z boku na branku a obstřelil gólmana ale míč šel těsně vedle. V 21min se ocitl sám na malém vápně Řeřucha a z 5m napálil míč přímo do brankáře.V 31min pak v dobré šanci přehazoval Štáb gólmana ale přeloboval i branku. Obrana domácích nepůsobila vůbec jistým dojmem a my hráli dobře hlavně nám vycházel přechod z obrany do útoku. V 45 mi jsme pak předvedli krásnou kombinaci před vápnem a Poláček vyslal do vápna Vacka ale jeho střela minula levou tyč snad o centimetry.

Ve druhé půli jsme pak chtěli konečně prolomit střeleckou smůlu. Bohužel se nám to nepodařilo. Navíc domácí se začínali stále více tlačit k naší brance a měli územní převahu. I přesto jsme mohli skórovat a to v 63 min se po nedorozumění domácí obrany dostal do šance Štáb ale jeho zakončení skončilo opět vedle. Pak měl velkou šanci Poláček ale hlavou minul úplně prázdnou branku i tak by gól neplatil pro údajný ofsajd ale i kdyby to pomezní nemávl tak by to Drda stejně nedal. ( po tomto by musel okamžitě skončit s fotbalem).V 73 min nás pak opět podržel gólman Minařík kdy zlikvidoval sólo domácích kteří nás v té chvíli přehrávali a to hlavně po tom co jsme vystřídali Kršku a Poláčka a náhradníci je nebyli schopni nahradit. V 80 min pak měl další gólovku Vacek ale jeho střela ve vápně šla přímo do gólmana a tak přišel trest v 86min nechal otočit a vniknout do vápna domácího hráče Dohnal a ten dal míč pod sebe mezi malé vápno a penaltu kde stál nejlepší střelec domácích Knee a bylo 1:0.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ:

David Vacek útočník: Nou coment!!

Aleš Doválel kapitán: Nemám opravdu chuť něco k tomu říkat.

Vloženo Neděle, 16. říjen 2005 @ 22:54:39 CEST uložil Sam