25. kolo - Veverská Bitýška - MR Znojmo A - 3:3

Veverská Bytíška - MR Znojmo  3:3 (1:3) góly:  Samek, Štáb 2x.

V tomto kole jsme zajížděli na horkou půdu a hrálo se vlastně o šest bodů a byl to pro nás dost důležitý zápas ( ostatně tak jako všechny poslední utkání které teď hrajeme). Na hřiště vyběhla tato sestava:

Minařík - Řeřucha, Doválel, Kalina Dohnal – Eliáš, Samek, Kubošný (60min Ostrý), Kubále - Černý, (86min Pojer Michal), Štáb.

Začátek zápasu se nám povedl opravdu velice dobře v 7min po dlouhém autu do vápna sklepl míč hlavou Černý na nabíhajícího Sama a ten trefil skákající míč z 12m přesně k tyči 0:1. Domácí pak měli dvě nebezpečné střely ale naštěstí šli vždy mimo branku. V 17min jsme pak zahrávali nepřímí kop z 25m Kubále  přiťukl míč Kalinovi a ten vypálil gólmanovi míč vypadl a dobře dobíhající Štáb zvýšil na 0:2. V 28 min jsme pak předvedli krásnou kombinační akci kdy šel míč z obrany na Černého ten jej z první posunul na Sama který míč potáhl a vrátil ho Černému zpět do za obranu do vápna ten se podíval a předložil míč Štábovi do prázdné branky 0:3. Domácí po třetím gólu hru otevřeli a začali hrát na tři v útoku a začali nás dostávat pod tlak dlouhými nakopávanými balóny navíc sudí pískl několik přímáků z poza vápna proti nám ale i tyto jsme přežili. Pak měl obrovskou šanci dát čtvrtý gól Štáb ale v samostatném nájezdu trefil gólmana. A tak přišel trest v 45min po centru z boku domácí hlavou snížili na 1:3.

Ve druhé půli jsme chtěli výsledek udržet protože jsme věděli že domácí vrhnou všechny své síly do útoku a také tomu tak bylo od 46min jsme byli pod tlakem ale i přes to jsme se mohli dostávat do šancí. Běžela ovšem 60min a Rohák prodlužoval hlavou na Minaříka ale domácí útočník byl u míče o něco dříve než náš gólman a po následném závaru domácí snížili na 2:3. Jejich tlak pak stále narůstal a naše obrana se dostávala pod obrovský tlak protože jsme nedokázali míč podržet ve středu hřiště a následně ve předu. Přesto jsme měli šance dát čtvrtý gól který by poslal domácí do kolen. V 65min vytáhl míč z obrany Řeřucha a geniální přihrávkou vysunul Štába za domácí obranu ale ten svoje sólo neproměnil. Další velkou šanci měl Eliáš kdy ve skluzu minul na malém vápně přihrávku Černého. Na druhé straně nás pak několikrát podržel Minařík. Sily rychle ubývali a tak přišlo střídání kdy za Kubošného přišel Ostrý a naší hru bojovností oživil. O všem běžela 89min Sam před vápnem zbytečně fauloval a domácí borec trefil přímák do šibenice Minis míč stihl vyškrábnout na břevno ale na následnou dorážku nemohl stihnou reagovat a tak jsme přišli o velmi důležité  tři body.

Řekli po utkání:

Aleš Doválel: kapitán mužstva
Je to pro nás velká škoda že jsme nedokázali udržet tříbrankové vedení protože toto vítězství by nás hodně posunulo k vytoužené záchraně. Toto se prostě nemělo stát a moc nás to všechny mrzí.

Ludvík Jaroslav trenér:
Jsem velmi zklamán tím že jsme nedokázali udržet tříbrankové vedení. S prvním poločasem jsem byl spokojen jak s výkonem tak s proměňováním šancí jediné co mě mrzí byl gól do šatny. Ve druhé půli rozhodla neše chyba která vedla ke kontaktímu gólu na 3:2 a následně neproměněné šance Štába a Eliáše. Jestě jednou říkám je to velká škoda a nemělo by se to stávat.

Vloženo Úterý, 30. květen 2006 @ 13:17:37 CEST uložil Sam