22. kolo - Bosonohy - MR Znojmo A - 2:0 (1:0)

V tomto kole jsme zajížděli do brněnské čtvrti a chtěli jsme potvrdit stoupající formu. Na docela malém hřišti jsme se museli obejít bez Štába a Černého a tak dostala důvěru tato sestava:

Minařík - Eliáš, Doválel, Kubošný (78min Pojer Miloš) Řeřucha - Ostrý, Dohnal, Kabela (46min Pojer Michal), Truhlář - Hudec (70 min Navrkal), Kalina.

Úvod zápasu začal z obou stran opatrně ale hned bylo vidět že soupeř nemá tolik fotbalových kvalit jako naši poslední soupeři.I přesto jsme nezačali nijak aktivně a soupeř se tlačil před naší branku ale jejich zakončení bylo velmi nepřesné. My jsme poprvé osmělili v 10min kdy se z pravé strany pokusil polostřelou polocentrem překvapit gólmana Ostrý a ten měl s tímto pokusem docela problémy. Pak jsme zahrozili několika dlouhými auty ale opět nic. Ve 20min jsme si pak vytvořili největší šanci první půlky kdy se ve vápně ocitl sám před brankářem Hudec ale nastřelil mu míč nohou a následnou dorážku Kaliny také zneškodnil.V 27 min pak zahrozili domácí po rychlém brejku a centru trefili břevno naší branky.Jinak se hrál oboustranně slabý fotbal bez kloudné akce nebo zakončení. Když už se zdálo že první poločas skončí bez branek nechal z pravé strany odcentrovat Ostrý domácího záložníka a jejich borec se prosadil sám mezi našimi třemi obránci a hlavou k tyči nedal Minaříkovi šanci 1:0.

Do druhé půle jsme nastoupili s cílem tento zápas otočit ale zůstalo jen u přání. Naopak domácí se v 60min dostali do šance ale ani na dvakrát nedokázali překonat Minaříka. Naše hra byla velmi nepřesná navíc nám chybělo potřebné nasazení a bojovnost. U všeho jsme byli pozdě a chyběla přesná přihrávka a někdo kdo by vzal osud zápasu na sebe. I přes tak špatný výkon jsme se přece jenom mohli dočkat bodu když se v 80min ocitl sám na velkém vápně Navrkal ale jeho střela skončila vysoko nad brankou jako by tak symbolizovala náš výkon a tak jsme nakonec dvě minuty na to inkasovali my po centru do vápna na 2:0. Navíc závěr utkání jsme museli dohrát bez zraněného Rudy který skončil v nemocnici s otřesem mozku a rozbitým rtem  po střetu hlavou s domácím hráčem. A tak když slabý sudí tohoto zápasu ukončil tento duel vyhrál jednooký nad slepým. Jeden skalní domácí fanoušek okomentoval tento zápas slovy “Toto utkání   nemělo úroveň ani okresu”. A je potřeba s tímto souhlasit protože kdo viděl náš výkon ve středu a tento zápas. Nevěřil by vlastním očím.

Jaroslav Ludvík trenér:
Jsem velmi zklamán přístupen a výkonem našich hráčů takto se určitě o záchranu nehraje a jestliže v tomto přístupu hodláme pokračovat nemáme žádnou šanci se v této soutěži zachránit protože prohrát s tímto soupeřem a takovým výkonem je pro mě opravdu velké zklamání.

Vloženo Středa, 10. květen 2006 @ 16:57:45 CEST uložil Sam