20. kolo - Blansko - MR Znojmo A - 3:1

Blansko  -  MR Znojmo 3:1 (1:1), gól: Doválel.

V tomto kole jsme zavítali na hřiště do Blanska. Tento tým před sezónou hodně posílil a má postupové ambice. První dvě kola se jim nepovedla a tak nás opět čekalo velmi těžké utkání. Důvěru tento zápas dostala tato sestava.

Minařík-Eliáš,Doválel,Dohnal (69min Kabela), Řeřucha - Ostrý, Poláček (66min Truhlář), Černý (82min Navrkal), Štáb - Kalina, Kubále.

Domácí na nás hned od první minuty vletěli a přišpendlili nás na naše vápno. V prvních 6min kopali čtyři a všechny byli nebezpečné, naštěstí jsme to zvládli. My se poprvé dostali do zakončení až ve 12min kdy se před vápnem uvolnil Štáb ale s jeho střelou si domácí gólman poradil. Ve 14 min jsme po dlouhém autu do vápna nechali moc prostoru domácím a ti se pěknou střelou po zemi k tyči z 17m ujali vedení 1:0. Po gólu začal jejich tlak sílit a jejich hra byla plná pohybu a  kombinace a my těžce odolávali jejich tlaku. V 25 min nastřelili domácí břevno a další nebezpečné závary jsme přečkali. V 32min udělal chybu Rohák a domácí útočník  šel sám na Minaříka ale jeho lob skončil v rukavicích našeho gólmana. V té době domácí hráli opravdu daleko lépe než my. Možná proto se nechali trochu ukolébat a nám se podařilo v 42 min vyrovnat po pěkném centru z trestného kopu prodloužil míč do branky kapitán týmu Rohák a bylo vyrovnáno 1:1.
Do druhé půlky šli domácí opět aktivněji ale bylo vidět že je náš gól do šatny trochu rozhodil a měli nervozitu na kopačkách. Jejich průniky po stranách hřiště byli přesto nebezpečné. V 61min se nám nepodařilo podržet míč ve předu domácí borec vnikl do vápna a Ostrý zbytečně fauloval a byla z toho penalta, 2:1 pro domácí. V 64min jsme se dostali do největší šance zápasu kdy se Černý pěkně obtočil kolem beka do vápna ale ze 7m trefil jen nohy padajícího gólmana. Tady se nejspíš lámalo toto utkání, proto v 68min se nechal zbytečně vyloučit Kubále a bylo jasné že v 10lidech nemáme šanci na zvrat. Domácí naopak přebrali otěže tohoto zápasu do svých rukou(nohou) a 78 min přidali další gól. Do konce zápasu přidali ještě jeden gól ale ten pro ofsajd neplatil a v 90min pak vykopl Eliáš míč z prázdné branky a proto zůstal výsledek takový jaký je.

Milan Samek asistent trenéra:
Je potřeba tady zmínit že domácí byli opravdu lepším a technicky vybaveným týmem na druhou stranu je škoda že jsme je vlastními chybami a naší  střeleckou nemohoucností umožnili toto utkání vyhrát. Jestliže se chceme udržet v této soutěži budeme muset nutně bodovat v následujících kolech protože pohled na tabulku to jasně ukazuje.

Aleš Doválel kapitán týmu:
Myslím že domácí měli na každém postu daleko lepší hráče než my a navíc byli po technické stránce výborní a bylo štěstí že jsme s nimi vydrželi do poločasu držet krok. Ve druhé půli nás pak jednoznačně přejeli a to i po našich naivních individuálních chybách. To že jsem dal gól jsme rád že jsem mohl napodobit tady vedle mě stojícího kamaráda Ondřeje který také dává góly v I.A třídě a že mu šahám alespoň po kotníky.

Ondřej Poláček obránce který odehrál poslední zápas před operací kolena:
Domácí na nás vletěli opravdu velkým způsobem a také z toho vytěžili první gól. Potom se nám podařilo lépe zformovat obrannou řadu, trochu hru srovnat a v závěru poločasu dokonce vyrovnat. Ve druhé půli pak bylo jasně vidět že soupeř byl herně lepší a zaslouženě vyhrál. Jinak přeji klukům aby se jim podařilo tuto soutěž zachránit abych si mohl  ještě příští sezónu zahrát I.A třídu.

Vloženo Úterý, 25. duben 2006 @ 14:08:08 CEST uložil Sam