19. kolo - MR Znojmo A - Kuřim - 1:2

MR Znojmo - Kuřim 1:2 (0:0), gól: Kubále

Ve druhém jarním kole jsme na svém hřišti přivítali celek Kuřimi který patří k nejlepším týmům na hřišti soupeřů a tak nás čekalo těžké utkání. Na hřiště vyběhla tato sestava:

Minařík - Řeřucha, Doválel, Eliáš, Dohnal (80 min Poláček) - Ostrý, Černý (60 min- Kabela), Kubále, Truhlář - Kalina, Štáb.

Úvod zápasu začal oboustranně opatrně a hrálo se převážně ve středu hřiště. My byli trochu zakřiknutí a soupeř byl přece jenom aktivnější a prokazoval své kvality. V 15 min se hosté dostali do první vážnější šance ale naštěstí se neprosadili.. Ve 20min pak zahrozili nebezpečnou střelou která skončila těsně vedle šibenice. My poprvé ohrozili branku soupeře a ž ve 23min po trestném kopu z 28m Kubálem ale s jeho střelou si gólman poradil. Za tři minuty na to zkoušel přímák Kalina ale těsně minul branku. Přesto byla naše hra velmi nepřesná u mnoha hráčů chybělo nasazení a chuť do hry. Měli jsme i pár rohových kopů ale zahráli jsme je víc než špatně. Vrcholem našeho výkonu v první půlce byl přímák hostů v 38min kdy se naše zeď rozestoupila a gólu zabránilo břevno Minaříkovi branky. Do kabin se odcházelo s bezbrankovou remízou.

Do druhého poločasu jsme přece jenom vstoupili o něco bojovněji a aktivněji a hned to bylo znát. Vyústěním našeho dobrého nástupu byla 50min kdy Ostrý vybojoval míč u lajny posunul ho na Černého ten uličkou pěkně prostrčil do vápna na Kubáleho a ten chytře přes padajícího gólmana dostal naše mužstvo do vedení 1:0. Z vedení jsme se ovšem neradovali dlouho v 62 min hosté vypálili nebezpečnou střelu která před našim gólmanem sklouzla, ten míč neudržel a následnou dorážku stačil ještě vyrazit ale na další dorážku už se mohl jenom smutně dívat tak jako všichni naši stojící hráči kolem 1:1. Po gólu jsme opět upadli do útlumu. V 70min se pak pokoušel o střelu Štáb ale jeho pokus byl zblokován. Naopak hosté začali mít převahu byli u všeho dřív a měli i šance v 76min jim ke gólu chyběl kousek. Ovšem v 80 min jsme nechali opět hodně volného prostoru před vápnem a z toho pak padl gól na 1:2. Náš tlak závěru utkání byl hodně slabý na naše dlouhé nakopávané míče( kterých bylo velmi málo) skákali jenom hosté my na ně jenom koukali. Přesto jsme se mohli dočkat vyrovnání a to v 89min kdy po rohu hlavičkoval Řeřucha ale míč skončil na břevně. I proto jsme v tomto zápase odcházeli ze hřiště hodně zklamaní a to nejen z výsledku ale hlavně z našeho výkonu. Jasně se ukázalo že pro úspěch se musí obětovat celý tým a ne jenom někteří hráči.

Řekli po utkání:

Ladislav Berka prezident klubu:
Je potřeba aby si někteří hráči uvědomili že se hraje hlavně o body a ne pro svůj osobní úspěch. Dneska jsme navíc nepodali kolektivní a bojovný výkon. Bez nasazení navíc a srdce nemůžeme myslet na úspěch.

Milan Železný st. ikona oblekovické kopané a hlavní grilovač
Dnes mi tady chybělo srdíčko bojovnost a nasazení a bez toho se prostě body nedělají. Já jsem dnes své srdíčko nechal tady u grilování párků ale kluci na hřišti určitě ne.

Vloženo Čtvrtek, 20. duben 2006 @ 10:45:56 CEST uložil Sam