10. kolo - IE Znojmo B - Hatě B - 5:1

IE Znojmo B - Hatě B 5:1 (3:0), góly: Vyorálek 2, Jakub 2, Meister.

Tentokrát naše béčko přivítalo na svém hřišti béčko Hatí.K utkání,které mělo jednoznačný průběh, nastoupila tato sestava:

Krčál
       Kubošný,Dohnal,Kubále(Doválel),Meister
Michal Pojer(Dočekal),Miloš Pojer,Klaška(Navrkal),Jakub
                                 Vyorálek,Krejčí

V sobotu odpoledne za pěkného počasí přivítalo naše béčko na domácím hřišti béčko Hatí.
Utkání mělo následující průběh:
1min. Miloš Pojer vysouvá kolmou přihrávkou dopředu Vyorálka,ale golman hostů včas vyběhl
3min.Vyorálek centruje se strany po zemi,hostující golman nesmyslně pouští míč dál a pro Jakuba už není problém trefit míč do prázdné brány.
4min. Vyorálek pěkně vysunul Krejčího,ale ten sám na golmana nedal
11min. V šanci se objevil Vyorálek,ale střílel vedle
18min. Vyorálek našel centrem Jakuba,ale ten místo nahrávky pod sebe volil střelu nad bránu
23min. Hosté při standartce nepochopitelně nepostavili zeď a toho využila dvojice Vyorálek Meister a druhý jmenovaný dal gól
27min. z 20 metrů zkoušel pozornost golmana Vyorálek,ale neuspěl
43min. Krejčí náherně vysunul Vyorálka a ten se sám na golmana nemýlil
Poločas teda skončil 3:0 pro domácí.Do druhého poločasu vystřídal Kubáleho Doválel.
Druhý poločas už z naší strany neměl takové nasazení!
57min. Klašku vystřídal Navrkal
64min. Michala Pojera vystřídal Dočekal
65min. Velkou chybu při rozehrávce udělal Dohnal,soupeř se dostal do brejku sám na golmana a šanci využil a dal gól
67min. Pěknou akci předvedla dvojice Vyorálek Krejčí a na konci celé akce stál Jakub,který opět skóroval do prázdné brány
77min. Šanci měli hosté,ale neuspěli
84min. Miloš Pojer vysunul Vyorálka a ten se opět nemýlil a dal svůj druhý gól v zápase
86min. V dobré šanci se ocitl Miloš Pojer,ale nedal