11. kolo - Mramotice - IE Znojmo B - 0:2

Mramotice - IE Znojmo B 0:2 (0:1), góly: Vyorálek, Krejčí.

Tentokrát zavítalo naše béčko do Mramotic. Domácí tým může děkovat svému golmanovi,že utkání neskončilo větším rozdílem.

Sestava:                            Krčál
                  Navrkal,Dočekal,Dohnal,Meister
Mich.Pojer(Kalina),Mil.Pojer(Eliáš),Klaška,Jakub(Ostrý)
                                 Vyorálek,Krejčí

V nedělním utkání zavítalo naše béčko na hřiště Mramotic. Utkání týmů z rozdílných konců tabulky,mělo následující průběh:

7min. Vyorálek z brejku střílí,golman vyráží,ale následně kryje i dorážku Krejčího
10min. Po narážečce Vyorálka se do šance dostává Krejčí,ale trefuje pouze tyč
18min. Standartní situaci zahrává Vyorálek,trefuje břevno a následnou nedůraznou dorážku Dohnala golman chytá
22min. Miloš Pojer krásným míčem za obranu nachází Vyorálka a ten chladnokrevně zakončuje 0:1
27min. Michal Pojer chybuje ve vápně,ztrácí míč,ale domácí naštěstí z malého vápna střílí nad bránu
Poločas teda skončil 0:1 ve prospěch hostů
49min. Ve vápně byl faulován Vyorálek,sám se staví k penaltě,ale střílí jen do tyče a následnou dorážkou střílí nad
55min. Michala Pojera střídá Kalina
57min. Po chybném odhlavičkování Kaliny,domácí z malého vápna opět přestřelují
62min. Jakuba střídá Ostrý
68min. Po centru do našeho vápna se dostává domácí hráč do šance,ale hlavnou těsně míjí Krčálovu pravou tyč
74min. Miloše Pojera střídá Eliáš
76min. Střelu Eliáše vyráží golman na roh
84min. Narážečka Vyorálka na Krejčího a ten sám na golmana dává gól 0:2
86min. Přihrávka na malé vápno od Krejčího,Vyorálek zakončuje,ale golman výborně vyráží na roh
Ve zbytku utkání se už nic nestalo a naše béčko si zaslouženě odvezlo 3 body.
Poděkování za tuto reportáž má ode mě pan Daniel Kubále,které celý zápas poctivě dělal poznámky,děkuji!

Vloženo Pondělí, 23. říjen 2006 @ 11:06:21 CEST uložil GeorgeBest