9. kolo - Mikulovice - IE znojmo B - 2:2

Mikulovice - IE Znojmo B 2:2 (1:0), góly - Klaška, Meister.

Tentokrát zavítalo naše béčko do Mikulovic. Na hrozném hřišti  se nám  v poslední čtvrhodině podařilo vybojovat aspoň bod.

Dohnal,Dočekal,Mossmer(Pojer Mil.),Meister
              Vyorálek(Jakub),Kubošný,Klaška(c),Zika
                               Kubále,Krejčí

Tentokrát zavítalo naše béčko do Mikulovic.Utkání mělo následující scénář:
8min. Kubále se uvolnil,našel ve vápně Krejčího,ale proti tomu včas zakročil golman domácích
12min. Nebezpečná střela Cakla z vápna končí rohem, po rozehrání rohu dává úplně volný Cakl gól hlavou
15 min. Na lajně se uvolnil Vyorálek,přetaženým centrem našel Kubáleho,ten hlavou vracel před bránu,ale nikdo z našich nedobíhal!
25min. S naší obranou si pohrál mladý domácí útočník,ale nepropálil hradbu těl
37min. Trestý kop z 25 m zahrával Kubále,ale trefil jen zeď
40min. Mossmer žlutá karta za keci
43min. konec prvního poločasu
50min. domácí obránce dostává žlutou kartu za keci
51min. Po straně se uvolnil Vyorálek, z boku vystřelil přímo na golmana,tan míč jen vyrazil před sebe,ale opět nikdo nedobíhal.
55min. domácí pomezení vbíhá na hřiště a dožaduje se karty pro Vyorálka
57min. Domácí hlavičkují z penalty vedle brány
65min. Miloš Pojer střídá Mossmera,Pojer se staví na pravý kraj zálohy,Vyorálek se vysunul do útoku a hrajeme na 3 útočníky
67min. Na hranici vápna byl faulován Krejčí, přímý kop rozehrával po zemi Kubále,ale jeho střela neměla žádnou razanci
69min. Žlutá karta pro Ziku za to,že stál před hráčem,krerý chtěl hodit aut
70min. Žlutá karta pro Kubošného za faul
73min. Mladý útočník domácích se dostal za naši obranu,Krčál vyběhl proti němu,míč se ale na hranici vápna od něj odrazil k volnému hráči domácích a ten s přehledem dal gól do prázdné brány
74min. Jakub střídá Vyorálka,který ještě cestou na střídačku dostává žlutou kartu za keci
79min. Centr se strany nachází na zadní tyči úplně volného Klašku a ten dává gól
80min. Náš pomezní se hádá s diváky
85min. Meister z rohu vápna se štěstím prostřelil domácího golmana a vyrovnává na 2:2
88min. Kubále se po faulu rozčiluje a dostává žlutou kartu
91min. Konec utkání

Za zmínku ještě stojí neskutečný výkon domácího pomezního,který mával i fauly na druhé straně hřiště a nejhorší na tom bylo,že mu to rozhodčí žral. Hrozné bylo i hříště,protože se prášilo tolik,že kolikrát ani nešlo vidět,co se děje pře bránou. Domácí divácí byli taky výborní! Našemu pomeznímu jen nadávali,ale on jim to patřičně vracel.
Řekli po zápase: Doufám,že jsem tady dnes naposledy (Dočekal)

Vloženo Pondělí, 09. říjen 2006 @ 11:03:33 CEST uložil GeorgeBest