Katastrofa!!!!!

8. kolo

IE Znojmo – V. Bítýška 3:5 ( 2:4 ), góly: Doválel, Samek, Štáb
V osmém kole k nám na hřiště zavítal tým ze středu tabulky. My chtěli už konečně prolomit sérii porážek. V týdnu už s mužstvem netrénoval zraněný Kubošný. Po rozcvičení před zápasem bylo jasné že zranění mu nedovolí k utkání nastoupit. Trenér Pěnkava proto poslal na hřiště sestavu ve složení:

Minařík - Grec, Kalina, Eliáš, Šťava - Černý, Turek, Samek, Kahoun - Kubále, Doválel.

Do utkání jsme vstoupili excelentn. Sam na středu vysunul na prvé straně Černého a jeho přesný centr našel Doválela který placírou poslal náš tým v 50 sekundě do vedení 1:0. Lepší start jsme si ani nemohli přát. Ovšem náš tým začal hrát bezstarostný fotbal směrem do předu. Soupeř v 5. minutě vyrovnal po brejkové akci. Za dalších 6 minut jsme po stejné akci do otevřené obrany inkasovali po druhé. Ani tento moment nás neprobudil a tak jsme v 17. minutě gólem jako přes kopírák dostali další branku 1:3. Sami jsme si vytvářeli obrovské šance ale s koncovkou jsme na tom byli opět bídně. Za to soupeř exceloval jednoduchou hrou na brejky a ve 30 minutě jsme dostali další ránu. To když Eliáš vykopával míč z branky již překonaného Minaříka, který se zrovna vracel do branky míč ho ovšem trefil přímo do nohy a tak z toho byl vlastenec 1:4. Do poločasu se nám podařilo snížil Samem po akci Černého kdy trefil míč ze 7. metrů přesně pod břevno 2:4. Poločas mohl klidně skončit 4:4 ale co jsme nedali bylo opět neskutečné.

Soupeři poločas evidentně pomohl protože se do druhé půle více zatáhl a nehrál tak otevřeně. Přesto jsme měli další dvě vyložené šance, ale Kubále ani jednou nedokázal překonat brankáře hostí. Další gól padl v 68 minutě ovšem opět do naší sítě. Útočník hostí si dělal s našich obránců kužele a nekompromisně prostřelil Minaříka 2:5. V 75. minutě nastřelil Štáb tyčku. Snížit se nám podařilo až v 88. minutě kdy se trefil Štáb hlavou po centru Sama.

Utkání se nám vůbec nepovedlo. Takhle se prostě o body nehraje. Z naší strany to byl bezstarostný fotbal směrem do předu. Tímto přístupem nevyhrajeme asi nikde a s nikým. ČTVRTÁ porážka v ředě tady už dlouho nebyla plus pět inkasovaných branek na domácím hřišti!!!!