17. kolo - IE Znojmo dorost - Hl. Mašůvky - 5:3

dorost2 IE Znojmo – Hl. Mašůvky 5-3 (3-0), góly - Kafka 2x, Sovjak, Šperl, Chlubna.

Sestava: Drmota - Reindl, Ocelák, Kir , Moosmer - Dufek, Martínek, Hagendorfer, Chlubna - Kafka, Sovjak.

Střídání - Šperl, Hanzal Josef, Soukup.

V 17 kole jsme na svém hřišti přivítali poslední celek tabulky. Hned od první minuty hráli naši kluci s chutí a nasazením. Úvod se povedl ve 2 minutě se po centru ve vápně zorientoval Chlubna a přesnou střelou k tyči poslal náš tým do vedení 1:0. V 16 minutě to už bylo 2:0, Sovjak se ocitl sám ve vápně a nezaváhal. V dalším průběhu prvního poločasu jsme předváděli pohledný fotbal s řadou krásných akcí. Vyústěním toho byla další branka po kombinaci na jejímž konci byl Kafka 3:0. Utkání bylo jasně v naší režii.

Do druhé půle udělal trenér Samek hned tři změny v sestavě a poslal na hřiště celou lavičku. V 50 minutě zvyšuje na 4:0 hlavou po centru z boku střídající Šperl a vypadá vše v pohodě. Ovšem o pár minut později se zranil Hanzal a jelikož už nemáme koho střídat dohráváme utkání v 10 lidech. Soupeři se daří snížit dvěma góly na 4:2. I přesto že hrajeme oslabeni máme několik příležitostí dát gól. To se nakonec daří Kafkovi který střelou z vápna trefuje levou šibenici 5:2. Hosté ještě v závěru snižují na 5:3 a když v poslední minutě přestřeluje zcela prázdnou branku mladíček Soukup končí utkání konečným výsledkem 5:3. Naši kluci tak odcházejí z utkání hodně vyčerpaní ovšem šťastni že dokázali vyhrát už po čtvrté v řadě.

Samek Milan trenér

První poločas hráli kluci výborně a předváděli výborný fotbal. Do druhé půle jsem udělal tři změny na kterých jsme se dohodli už před utkáním, ovšem zranění Hanzala nám utkání trochu zkomplikovalo, ale věřil jsme že kluci dovedou zápas do vítězného konce což se povedlo a celý tým  zaslouží pochvalu. Po čtyřech vítězných zápasech v řadě se těšíme na vedoucí tým  tabulky Blížkovic.