18. kolo - Blížkovice - IE Znojmo - 1:0

Blížkovice - IE Znojmo 1:0 (0:0)

Sestava: Drmota - Reindl, Ocelák, Kir, Moosmer - Dufek, Martínek, Hagendorfer, Chlubna - Kafka, Sovjak.

Střídání - Šperl, Soukup.

V tomto kole jsme zajížděli na hřiště vedoucího mužstva tabulky. Domácí se hned od první minuty do nás pustili a chtěli dát brzy gól. Naši kluci hráli s obrovským nasazením. V 16 minutě vysunul Kafka do šance Martínka, ale ten přehodil nejen gólmana domácích, ale i branku. Další slibnou šanci měl Sovjak po dlouhém balónu do vápna,ale míč v síti neskončil. Nedáš dostaneš se projevilo hned o několik minut později nechali naši zadáci ve vápně volného hráče domácích a ten se nemýlil 1-0. Vyrovnat jsme mohli Mossmerem ale ten ve vyložené šanci trefil  míč vedle branky. Do poločasu nás podržel skvělým zákrokem náš gólman.

Druhou půli jsme zahájili lépe my. Kluci hráli opravdu bojovně s odhodláním vyrovnat. To se mohlo podařit našemu Kafkovi, krásnou akci zakončil tvrdou střelou,která skončila v rukavicích gólmana domácích. Naši mladíci měli celý druhý poločas územní převahu a svého soupeře v poli přehrávali. Měli jsme několik rohových kopů a ke vstřelení branky mnohdy chybělo jen velmi málo. Domácí hrozili brejkovými akcemi se kterými si ovšem naše obrana poradila. V závěru utkání posilujeme útok a hrajeme vabank. Máme  tlak a v nastaveném čase několik rohových kopů,ale dneska nám ke gólu schází jen štěstí. Hlavní sudí Krula nastavuje tři minuty následně píská naposled do píšťalky.

Tůmová Soňa asistent trenéra

Naši kluci dnes předvedli velmi kvalitní fotbal. Vytvořili jsme si několik dobrých šanci,které jsme bohužel neproměnili. I přes porážku bych chtěla našim klukům poděkovat za bojovnost,nasazení a kolektivní výkon. Rozhodně dnes nevyhrálo lepší,ale šťastnější mužstvo.