14. kolo - Jevišovice - FK IE Znojmo žáci

Jevišovice - FK IE Znojmo 2:2 (1:2), góly: Lacko, Hruška.

Sestava:

Hereči- Reindl, Magál, Kafka, Dufek- Lacko, Švéda, Benda, Zifčák- Dorňák, Hruška.

Střídání (Doubek, Olin Truong Mahn).

Naši žáci zahájili jarní soutěž na hřišti Jevišovic. Úvod utkání se nám moc nepovedl a hned v 5 minutě jsme prohrávali gólem z pokutového kopu 1:0. O pět minut později jsme inkasovali znovu 2-0. Další šanci zneškodnil brankář Heréči. Naši kluci začali hrát až od 25 minuty kdy postupně nastřelili břevno (Dorňák) následně tyčku (Hruška) a další slibné šance nedokázali proměnit. Do poločasu jsme se přece jen dočkali snížení. Kdy se trefil přesně jeden z nejmladších hráčů našeho týmu Lacko 2:1.

Do druhé půle udělal trenér Samek dvě změny v sestavě a hra byla o poznání lepší. Měli jsme více ze hry a dočkali se zaslouženého vyrovnání ve 45. minutě, kdy se ve vápně prosadil Hruška. Do konce utkání jsme zůstali lepší a měli i dvě šance na otočení výsledku, ale bohužel jsme šance neproměnili. I tak jsme odjížděli s bodem spokojeni.