2579049.jpgIE Znojmo B - Dobšice B 1:3 (1:1), gól: Vyorálek.

sestava:                   Polášek

Mich. Pojer, Petrla, Pavelka,Truhlář

Meister, Cakl, Kubále (46. Poláček), Lógr (75. Holzbauer)

Vyorálek, Vašíček (56. Ostrý M.)

Dnes dopoledne přivítalo naše béčko hráče Dobšic. Do utkání lépe vstoupili domácí, hned ve 3. min. nebezpečně z vápna střílel Vyorálek, ale přestřelil. V zápětí se střelou z dálky prezentoval domácí kapitán Pavelka, ale jeho tvrdá střela šla jen těsně vedle. V 17. min. zahrozili i hosté, ale se střelou z úhlu si Polášek poradil. Ve 27. min. měli hosté obrovskou šanci, kdy hosté zakončovali z malého vápna, ale Polášek včas zakročil. Ve 33. min. měli domácí slibnou příležitost, kdy kopali přímý kop z hranice vápna, ale Kubále trefil jenom zeď. Ve 35. min. dvakrát po sobě výborně vybojoval míč domácí Cakl a předložil ho Vyorálkovi před prázdnou bránu a pro něj už nebyl problém skórovat. Ve 40. min. se domací dostali do brejku 3 na 2 a Kubále ho řešil tvrdou střelou z 20 metrů, kterou ale hostující golman vyrazil. V prvním poločase byli domácí lepším týmem, ale ve 43. min. se míč dostal k úplně volnému hráči soupeře, který z hranice penalty střelou o tyč vyrovnal na 1:1. V poslední minutě poločasu se ještě tvrdou střelou prezentoval Cakl, ale golman jeho střelu vyrazil.

Do druhého poločasu vystřídal Kubáleho Poláček. Jak už bývá tradicí, tak domácí nastoupili do druhého poločasu jako vyměnění a vůbec nevěděli, co mají hrát. V 56. min. vystřídal Vašíčka Ostrý, který se posunul do střední zálohy a Cakl se vytáhl do útoku. Podle zúčastněných byl tohle chybný krok domácího trenéra, protože potom vznikl velký prostor pro hostující hráče ve středu hřiště. V téže minutě se ocitl v neskutečně šanci Lógr, kdy měl před sebou úplně prázdnou bránu, ale z metru dal tak malou razanci, že to hosté ještě stihli vykopnout. Ten kdo na utkání byl, ještě teď asi korutí hlavou, jak to šlo nedat! V 65. min ztratili domácí u lajny míč a hosté toho využili a poslali do brejku úplně volného hostujícího útočníka, který svůj nájezd na golmana proměnil. Na tomto gólu nese vinu nejvíce asi Michal Pojer. Aby toho nebylo málo, tak v 71. min. nechal Poláček odcentroval hostujícího hráče a jeho spoluhráč hlavou od břevna skóroval. v 75. min. vystřídal Lógra Holzbauer. V 82. min se právě  Holzbauer ocitl ve velké šanci, ale situaci vyřešil ukvapenou a nepřesnou střelou. Domácí se ke konci utkání snažili prosadit dlouhými nákopy, ale s tím si hostující obrana v klidu poradila a tak si Dobšice odvezly 3 body a domácí tým se opět musí nad sebou zamyslet, protože už druhé utkání si prohrál individuálními chybami.