V 7. kole zavítalo naše béčko na hřiště silného Petřína.

Krčál

Gretz, Petrla, Pavelka, Mich. Pojer (Jakub)

Poláček (Mil. Pojer), Kabátek, Truhlář, Linhart

Vyorálek, Vašíček (Meister)

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře,hned v první minutě se po lajně uvolnil Vyorálek, naservíroval míč před bránu zcela volnému Poláčkovi,kterému ale šanci domácí golman chytil včasným vyběhnutím. Bohužel při tomto zákroku zranil našeho kapitána Poláčka. Mezi tím,co byl Poláček ošetřován,vyšel útok domácím. Těm se podařilo odcentrovat od rohového praporku na nepokrytého spoluhráče, který dal gól. Následovalo střídání, Poláčka nahradil Miloš Pojer. V prvním poločase jsme zcela ovládli hru a domácí se skoro vůbec nedostali za půlku. Asi od 15 minut přišla série neproměněných šancí. Nejprve se do šance dostal Truhlář,ale šanci na střelu se znemožnil špatným posunutím míče. Po té po lajně utekl Miloš Pojer, míč výborně předložil na malé vápno,ale Linhart jeho nabídku zahodil a trefil jen přesouvajícího se golmana domácích. Dvě minuty na to po podobné akci střílel z hranice penalty Truhlář,golman vyrazil a Vašíček v těžké pozici z dorážky přestřelil. Hned na to následoval další dobrý průnik  do vápna, nahrávka pod sebe na malé vápno Kabátkovi,ale oni on domácího golmana nepřekonal. První poločas mohl skončit 1:4 ,ale bohužel jsme byli v koncovce hodně mizerní. Do druhého poločasu jsme šli s tím,že musíme co nejdříve vyrovnat. Už se nám ale tolik nedařila kombinační hra,jako v první poločase. Zhruba v 60. minutě vystřídal Vašíčka Meister, který si po chvilce na hřišti vysloužil žlutou kartu za tvrdý faul. S postupem času jsem začali více riskovat a toho dvakrát využili domácí k rychlému brejku, jednomu dobře zabránil Gretz a ve druhém případě dobře tým podržel Krčál. Podařilo se nám i vyrovnat,kdy Vyorálek dobře odcentroval na volného Petrlu a ten hlavou skóroval,jenže domací pomezní signalizoval,že už míč opustil hřiště,i když tomu tak vůbec nebylo. 15 minut před konecm se zranil Michal Pojer a nahradil ho Jakub, který šel na kraj zálohy a do obrany se stáhl Linhart. Snažili jsme se dál tlačit,ale chyběla nám finální přihrávka. O přestávce jsme si říkali,že určitě dáme nějaký ušmudlaný gól a taky se tak stalo. Z lajny dobře odcentroval Linhart a k našemu štěstí do jeho centru strčil hlavu domácí obránce a dal si vlastní gól. Snažili jsme se soupeře dorazit. Po rohovém komu Vyorálka měl obrovskou šanci Meister,ale hlavou z metru gól nedal. V poslední minutě jsme měli ještě velkou šanci,ale Truhlář trefil jen před nim stojícího Petrleho do zatku.

Před zápasem by asi bod z venku byl dobrej,ale vzhledem k průběhu hry je to pro nás ztráta bodů!