Sestava: Polášek

Truhlář, Petrla, Pavelka, Doválel

Mil. Pojer, Poláček(Kabátek), Šťava, Linhart(Mich. Pojer)

Vašíček, Cakl(Meister)

V 9. kole přivítalo naše béčko doma vedoucí tým z Mikulovic. Hosté v předchozích 8 kolech dostali pouze tři góly,takže jsme věděli,že proti nám bude stát velmi dobrá obrana, což se ukazovalo pocelý zápas,kdy hosté neustále bránili v 8 lidech a snažili se vyrážet do brejků. Od začátku utkání jsme měli více míč pod kontrolou,ale nedokázali jsme si vytvořit větší příležitost. Utkání od začátku bylo dost tvrdé a byly k vidění dost tvrdé fauly z obou stran,ale rozhodčí si asi zapomněl karty doma. Po jednom neodpískaném faulu neudržel nervy Vašíček a ve snaze zakopnout míč do zahrady,trefil velmi tvrdě fanynku hostujích hráčů. Aspoň že se šel potom omluvit. Ve 30. minutě se do vápna dobře dostal Linhart,místo střely volil nahrávka pod sebe na malé vápno,jenže nahrávka byla nepřesná,což mu po zbytek utkání připomínal Cakl s tím,že to byl velmi důležitý moment utkání. Následně na to se ocitl ve velké šanci právě Cakl,ale golmana hostů nepropálil.Chvíli na to,ale po dobře zahraném rohu Vašíčka nejvýše vyskočil domácí kapitán Pavelka a dal gól. Snažili jsme se mít míč pod kontrolou a dohrát poločas,jenže v poslední minutě poločasu se míč dostal k volnému hráči soupeře a ten z 20 metrů trefil krásně šibenici. Ve druhém poločase byl průběh skoro stejný,my jsme útočili do plných a hosté se snažili vyrážet do brejků. V 50 minutě se v obrovské šanci objevil Poláček, kdy byl sám na malém vápně,široko daleko nikdo,jenže se šance zalekl a přestřelil. V 55 minutě dostal míč do ulice Cakl,hostující golman v čas vyběhl,ale Cakl ho nešťastně trefil kolenem do hlavy a způsobil mu tržné zranění na hlavě. Po chvilce ošetřování se ale hostující golman vrátil do brány a utkání dochytal, za což zaslouží uznání. Dobu k ošetřování využil trenér Dohnal ke střídání a Cakla vystřídal Meister a Poláčka Kabátek. V 70 minutě se z lajny dobře uvolnil Kabátek,postupoval do vápna,ale místo nahrávky pod sebe na volného Linharta,volil nahrávku před bránu, s kterou ale neuspěl. V 80. minutě vystřídal Linharta Michal Pojer. V posledních minutách se rozhodl domácí trénér více riskovat a vytáhl hru na tři útočníky. V 88 minutě dobře z lajny odcentroval Šťava a volný Kabátek z malého vápna hlavou dal gól. Poslední minuty jsme už měli hru pod kontrolou a díky tomuto vítězství jsme stáhli náskok prvního týmu na bod.